Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Updated Failed 335A-3F4A-1800-0703-C000-0099


IgorX

Otázka

Ahoj, jsem čerstvým majitelem console XBOX 360 Arcade - Jasper, kterou jsem zakoupil z druhé ruky s ujištěním, že konzole je plně funkční.

Ale když do mechaniky vloží disk se hrou Diablo III (jedinou, kterou jsem si zakoupil a mám k dispozici) jsem vyzván k aktualizaci, během které se mi objeví následující chyba:

335A-3F4A-1800-0703-C000-0099

Může mi prosím někdo poradit, co tato chyb znamená a jestli je nějak řešitelná nebo jedinou možností je vrácení prodávajícímu?

Děkuji za odpovědi!

//edit: Dasboard je 2.0.13146.0

Upraveno uživatelem IgorX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

To těžko protože verzi 16202 na MS stránkách nenajdeš, tam je jen poslední DB 16537 a ty musíš aktualizovat pro opravu této chyby stejnou verzí jako si se už pokusil což je podle druhého kódu chyby právě 16202.Takže si zkus stáhnout verzi 16202 (google), dát složku $systemupdate na flashku naformátovanou na FAT32 a vložit do konzole když si o update řekne.

Další možnost je samozřejmě vyměněná mechanika, ale nejdřív zkus tohle.

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu