Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin’s Creed IV Black Flag


onefootman

Recommended Posts

co je žlutý ????

Ty kecy co jindy bejvaj zeleny mam zluty a hlavne jak vzdycky nabihaji ty procenta tak minutu dve tak ted to nedela neni to tim ze projizdim tu Cz verzi v Abgxu? Ted makam vecer to zkusim znova mam jak Aj verzi tak Cz. Das me na sebe nejaky kontakt jsi jedinej kdo poradí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 194
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak sem doma v ABGXU me anglicka verze trvala projet asi mminutu česká asi 5 sekund bude tam nejakej problem nebo nevim. Zkusim smahnout anglickou a pak ceskou v xku vse smazu a uvidim zda to bude blbnout dal ale nechci to anglicky kdyz to je v cz :-( Cz mám tuhle Assassins.Creed.IV.Black.Flag.PAL.X360-HUN anglickou tuhle Assassins.Creed.IV.Black.Flag.XBOX360-COMPLEX

Upraveno uživatelem koller77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty kecy co jindy bejvaj zeleny mam zluty a hlavne jak vzdycky nabihaji ty procenta tak minutu dve tak ted to nedela neni to tim ze projizdim tu Cz verzi v Abgxu? Ted makam vecer to zkusim znova mam jak Aj verzi tak Cz. Das me na sebe nejaky kontakt jsi jedinej kdo poradí

a ma to iso ve vlastnostech vše povoleno ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, já mám zas jiný poblém. Hraju v pohodě, jsem v Nassau a jakmile se dosatnu do té části u té pevnosti, jak jsou tam stany nebo co to je a jeden viewpoint, tak mi vyskočí hláška disc unreadable.....zkoušel jsem to několikrát a pořád to samé. Vypaluju na mechanice asus která podporuje burnermax payload tool. Vypálil jsem tak už hodně her a všechny naprosto bez problému. Takže asi špatně vypálené co? Vím, že nejlepší možnost je mit ihas mechaniku, ale říkám, plno her jsem tak vypálil a jedou ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to vypálil znova a zas to samé. http://xboxpirate.eu/forums/topic/5748-assassins-creed-iv-black-flag-official-support-thread/ tady ma stejný problém více lidí a v jednom příspěvku tam radil neinstalovat hru na hdd. Tak jsem ji smazal a jede to v poho, disc is unreadable se neobjevuje, uvidime dál. Radil tam i změnit velikost buffer size při vypalování, ale další dvdcko se mi nechce zkoušet....konzole je sice hlučnější a loadingy trvají trošku déle ale nevadí. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Díl je to dobrý... avšak stále si myslím, že AC II je o něco lepší... Možností je tu dost, ale jak řekl onefootman, opakují se a to mě až trochu odradilo (například prozkoumávání pod hladinou moře bylo trochu nudné) + pro námořní bitvy, ikdyž trochu nedomyšlené... chtěl bych vidět jak uprostřed souboje s 3 loděmi se najednou nalodíte na jednu z nich a ty ostatní jen kolem krouží a nic nedělají, do té doby, než opět stojíte za kormidlem. Nicméně abych jen nekřivdil, líbí se mi část z přítomnosti/budoucnosti, která nám klade další otázky co bude dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu