Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak spustit BATTLEFIELD 4 NA XBOXU S RGH


toro

Recommended Posts

ganyb:takhle mu asi moc nepomuzes,) od kdy se hry davaj do content? tam se davaj jenom dlc,HD textury!

musi to bejt takhle : v pravo je ukazano kde ma bejt ten vyextr. content z discu 1, pouze tam a nikde jinde!! jen takhle to bude fungovat.

disc2 normalne prez iso2god tam kam davate ostatni hry, jak je ukazano na obrazku v levo

[ATTACH=CONFIG]22845[/ATTACH]

no jo, pokud ma nekdo vytvorenou slozku ,,hry,, tak to ma trochu slozitejsi. Ja vsechny hry hazu do original slozky na hdd1:/content/00000000xxx. Tedy nevim, proc bych tak nemel cinit, delam to tak odjakziva :-D a co se tyce BF4 ,tak mi normalne funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 79
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jsem to udělal stejně jako s GTA5 a je to ještě horší než předtím. Teď mi to hlásí, že chce single player disk...

Dvd1 - extrahováno(složka content) na vnitřní usb disk - Content/16x0/čislo složky/00002/nějaký soubor

Dvd2 - převedeno iso2God a složka hozená na externí disk

Takhle je to uděláno s GTA5 a jede, tak proč nejede BF?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to udělal stejně jako s GTA5 a je to ještě horší než předtím. Teď mi to hlásí, že chce single player disk...

Dvd1 - extrahováno(složka content) na vnitřní usb disk - Content/16x0/čislo složky/00002/nějaký soubor

Dvd2 - převedeno iso2God a složka hozená na externí disk

Takhle je to uděláno s GTA5 a jede, tak proč nejede BF?

Tak já mám uplně stejný problém, jako popisuje Snake.. Ať už dám DLC do interní paměti, tak na flashku jako GTA V, tak mi to píše stále stejnou chybu o vložení disků, a ž eto po mě chce instalaci a mám mít 2GB místa..

Kdyby to někdo nějakým způsobem na Xku 4GB rozchodil, tak to sem napište..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s největší pravděpodobností to na 4GB nepojedem, co jsem našel na nějakém webu. viz

Posted Yesterday, 10:49 AM

Xendy, on 26 Oct 2013 - 11:26 AM, said:snapback.png

sorry, i want ask you? did can i play without internal hardrive and switch install HD textures at external hardrive? my xbox only 4gb. thanks before

You'll need an Internal Hard Drive for games that has/require HD Content.

External Hard Drives most likely won't work and same goes for internal 4GB console memory which is identified as a flash memory instead of a Hard Drive.

Takže jedině dokoupit interní HDD pokud si chcete zahrát BF4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdá se že 4GB varianta přináší jen problémy kromě toho, že to je nepoužitelně málo prostoru pro ukládání her... Nějak si nedovedu představit hrát vše z DVD bez instalace na HDD. Zlaté Xko s 250Gb HDD.

Upraveno uživatelem Jarda66
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás,

mám jeden stručný dotaz. Mám RGH a jeden externí disk, u GTA V. jsem obsah mohl bezproblému kopírovat. Když chci totéž udělat u Battlefieldu (tzn., copy složku 454109BA do Contentu) napíše mi to Operation Failure a vůbec nezačně copy. Můžu někoho z Vás poprosit o radu? díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam perfektni navod jak spustit Battlefield 4 na Xboxu... Je to jednoduchy a hlavne to funguje!!!!

1)mit doma Xbox 360

2)obstarat si hru Battlefield 4, ktera je dokonce v cestine! Muzete si zajet do obchodu a nebo si ji objednat pres internet.

3)hlavne hru nestahujte, protoze s tim jsou problemy a furt se resi, proc to nejede a jak se to ma spustit. Ztrata casu...

4)vlozte disk do mechaniky

5)Pokud dodrzite postup, hra se spusti a muzete hrat

Tohle je muj prvni navod pro tohle forum a vzniknul jako podpora her, ktere u nas vychazi v cestine. Pokud si je koupime, budeme mit vice lokalizovanych her.

Dekuji vsem za pochopeni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedine co vam pomuze je uvolnit misto ma vnitrnim hdd aspon 2GB to dvd tam bejt nemusi nahrane to muze bejt na externim a pak postupovat jak radi toro jo ale jeste na jednu vec musim upozornit skontrolujte si po rozbaleni dvd 2 jestli tam sou tyhle soubory(vyslo totis dvd kde sechny ty soubory nejsou stim sem mel problem ja a pritom sem se dostal i do uvodni obrazovky :

NxeArt

Engine.BuildInfo.xex

Default.xex

BF.Splash.xex

BF.Main.xex

Movies

Data

$SystemUpdate

Upraveno uživatelem jaccomo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem připojil do xka interní 60gb HDD a uvidím co se stane, teď ho mám pojmenovaný HDD1

A cesta bude následující HDD1/Content/16x0/a složka s hrou (dvd1 - vyextrahovaný v Xbox image browser)

Jak jinak, FUNGUJE!

Tedy je pravda, že ten kdo nemá interní HDD si tuhle hru nezahraje!

Ale už podle prvních 5 min. hry to bude stát zato obětovat pár peněz za starý HDD :D

A samozřejmě děkuji všem za radu a pomoc...

Upraveno uživatelem snake33
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim , nainstaloval jsem dvd1 a dvd2 na flash disk 32 gb v xboxu najede menu, dám kampan a hle .....disc not autorize (nebo tak nějak) co mám v xboxu na flashce vymazat aby to šlo ??už se s tim seru hodně dlouho a když už to mám na v xboxu tak se nechci vzdát ....Děkuju za jakoukoli odpověd:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové v tomto odkaze - http://tracker.cztorrent.net/torrent/battlefield-4-2013-cz-titulky-xbox360/275866#page=1;id=1852175;s= píše uploader toto -

Dodám pár informacií: HD textury sa inštalujú z DVD1 na INTERNY,teda ORIGINAL HDD od MS,na žiadny iný sa nedá nainštalovat.Takže je úplne jedno,či máte RGH alebo FLASH,HD textury na externý disk, flash disk alebo na internú 4GB pamat NENAISTALUJETE!

DOPLNĚNÍ od jednoho zkušeného uživatele RGH - Kdo má RGH , tak nemusí kupovat originál HDD od MS , ale jde použít jakýkoli 2.5 palcový SATA HDD z ntb, který se dá strčit do xka a naformátovat jako legální interní HDD - jde naformátovat do plné kapacity - ne jen 32 GB

DĚKUJI ZA DOPLNĚNÍ

Upraveno uživatelem houba2007
oprava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu stále řešíte kam se to má nakopírovat, kdo má RGH to může nakopírovat kam chce, jen musí mít zadanou spravnou cestu k souborům, aby to xko našlo, toť vše. Já mám třeba jedno dvd rozdělené mezi interní a externí HDD a jede mi hra (GTAV).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázky a odpovědi.

1. Mohu si hru zahrát na externím disku? - NE:!:


2. Stačí mi nakopírovat DVD1 na USB naformátované Xboxem? - NE:!:


3. Je stejný postup rozdělený DVD jako u jiných her např. GTA5 - NE:!:


4. Když nemám interní HDD, ale jen 4GB vnitřní paměť, budu si moc zahrát? - NE:!:


5. Mám interní 250GB HDD, bude to fungovat? - ANO:idea:


6. Stačí mi tyto otázky a odpovědi? - NE:roll:


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

snake hodne mates takhle maji bejt odpovedi !!!

Otázky a odpovědi.

1. Mohu si hru zahrát na externím disku? - ANO:!:

2. Stačí mi nakopírovat slozka conect na USB naformátované Xboxem? - NE:!:

3. Je stejný postup rozdělený DVD jako u jiných her např. GTA5 - ANO:!:

4. Když nemám interní HDD, ale jen 4GB vnitřní paměť, budu si moc zahrát? - ANO:!: Ps: staci uvolnit 2 GB mista na pameti

5. Mám interní 250GB HDD, bude to fungovat? - ANO:idea:

6. Stačí mi tyto otázky a odpovědi? - NE:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za opravu, ale...

3. Vlastně ano i ne, protože není jedno kam se nakopíruje Content, nestačí třeba naformátovaný USB Flash Disk jako u GTA, musí to být interní HDD.

4. Nevím jak ostatním, ale mě to nefungovalo ani na 4GB vnitřní paměti, potom jsem zkusil naformátovat USB Flash Disk a nic, nakonec jsem tam dal HDD a pak se to teprve rozjelo.

Pokud to někomu funguje na 4GB paměti v Xboxu, podělte se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové v tomto odkaze - http://tracker.cztorrent.net/torrent/battlefield-4-2013-cz-titulky-xbox360/275866#page=1;id=1852175;s= píše uploader toto -

Dodám pár informacií: HD textury sa inštalujú z DVD1 na INTERNY,teda ORIGINAL HDD od MS,na žiadny iný sa nedá nainštalovat.Takže je úplne jedno,či máte RGH alebo FLASH,HD textury na externý disk, flash disk alebo na internú 4GB pamat NENAISTALUJETE!

DOPLNĚNÍ od jednoho zkušeného uživatele RGH - Kdo má RGH , tak nemusí kupovat originál HDD od MS , ale jde použít jakýkoli 2.5 palcový SATA HDD z ntb, který se dá strčit do xka a naformátovat jako legální interní HDD - jde naformátovat do plné kapacity - ne jen 32 GB

DĚKUJI ZA DOPLNĚNÍ

Nazdar, vies mi prosim ta poradit kde si sa docital o tom ze sa da ako interny disk pouzit akykolvek sata 2,5 palcovy HDD ??? Hlavne by ma zaujmalo ako ho treba naformatovat aby sa tvaril ako legalny HDD od MS aby mi ho xbox vzal. Dakujem vopred...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám xbox 360 4GB slim s RGH + externí HDD 500GB Adata kde si ukládám hry. Rozebral jsem svůj jeden starý mininotebook asus 1005HA ( stejně byl celej nějakej rozharašenej ) Vyjmul jsem z něho 2,5 palcový HDD se 250GB jen tak jsem ho vložil do xka,naformátoval jsem ho a hle ...... ono to funguje a nemusí to být ani originál microsoft :-) Za vším se hledá něco velkého a řešení je tak jednoduché :D A naformátovalo se mi to na nějakých 230GB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já BTF4 na svůj JTAG dostal takto:

1. Extrakce DVD2 ne-souborová, ale 454109BA - používám ISO2GOD

2. Extrakce DVD1 souborová, tedy ne 454109BA, ale normálně soubory, složky atd. - používám exiso

3. Z DVD1 souborů, ze složky Content/16x0/454109BA/ složku 00000002 přesunout nebo nakopírovat k souborům z DVD2.

4. Takže mám kompletně převedené DVD2 a k němu přihrajeme složku 00000002 z souborově rozbaleného DVD1.

5. To nahrajeme do X360, nejlépe do Content/16x0 nebo kam dáváte hry a paříme.

Instalace proběhla bez potřeby žádných dalších externích Harddisků a Flashek. :-D

Výsledek má přes 10 GB, takže na X360 4GB bez dalších paměťových zařízení - e e :-(

Enjoy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu