Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call.Of.Duty.Ghosts


jaccomo

Recommended Posts

  • Odpovědi 89
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Junior Moderators

Čaues, nepřepsal ses? Vážně myslíš CoD 4 (Modern Warfare)? Každopádně i tak - srovnáváš dvě úplně odlišný série, přičemž CoDy mají víc k arkádovce a Battlefield víc k simluaci. Musíš si vyzkoušet sám, co ti sedne víc.

Jinak z vlastní zkušenosti vím, že pokud jsi hrál dlouho CoDy, Battlefield tě pravděpodobně moc nechytne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to napsal spatne mas pravdu :D jedna se o nove call of duty ghost (asi jsem mel nejaky zkrat :D) To je prave nejhorši ja hral naposledy call of duty 2 a 4 byl jsem spokojenej. Pak jsem se tech novych dílu bal tak jsem je nejak vynechal nedavno jsem si koupil xbox uvažuju co na nej. Nevis kde je delsí singl? Ani moc mi nejde o online hrani spis občas si zahrat singl na pořadny střilečce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Ještě jsem nehrál singl v Ghostech, ale ze zkušeností vím, že oba singly (jak v CoDech, tak v Battlefieldu - od třetího dílu) jsou stejně zábavný. Battlefield 4 už mám téměř za sebou a je to paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě zase Battlefield 4 strašně zklamal, opravdu mi příjde že SP je na druhým místě a hodně odfláklej.
To jsem prave hodne četl ale nikde jsem jeste nenasel srovnani s cod ghost. Nejdřiv jsem chtel 100% Battlefield ale pak lidi psali že i BF3 je lepši. Takže ted si nevim rady a proto počkam až sem nekdo napise jak vypada COD :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kampaň výborná, celkem to má 18 misí a zabere to tak 6 hodin. S BF4 se to v singlu nedá srovnávat, to jsem proběhl asi za 3 hodiny a navíc je to plný bugu. Grafika dobrá, lepší na x360 už nebude.

Pěkný trailer :)

Upraveno uživatelem Tomas007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z moji strany teda takova kratka mini recenze...

Hrozny, od codu jsem nikdy moc nechtel jen relaxovat vzdycky jsem to bral spis jako takovej interaktivni filmik.. problem je ze posledni dobou mam pocit ze je jeden cod vetsi rychloskvaska nez druhej (MW3,BO2 apod.).

Od Ghost jsem cekal urcitou evoluci, kdy by mohlo po hroznem black ops 2 prijit neco trochu smysluplneho, s trochou pribehu a neco co by mohlo navnadit podobnou atmosferu jako cod 4 nebo 2 (dejme tomu jeste 5,6). Ale zatím je pro me Ghost obrovskym zklamanim, kdy mam pocit ze si ani nedali praci nad tim vymejlet neco poradnyho.. Obzvlast v poslednich dilech je hrozne okate videt, ze se hrace snazi dotlacit do pozice kdy jen jako ovce strili do nabihajicich (a uplne tupejch) vojacku.. a posloucha vety typu "God bless us, you will be alright" atd... Zatim mam najeto jen par misi a pokud se to nerozjede tak se to ani nebudu obtezovat dohrat... Co me mrzi je, ze studia s takovym potencialem jsou schopny vytvorit takovou hru.. kdyz jeste par let zpet bylo schopne vytvorit naprosto genialni cod 2 a cod 4. U ghost mam pocit ze si to nikdo poradne nezahral, mate nejakou stealth akci a do toho vam hraje pisnicka jak z cirkusu.. Bohuzel to jak ten cod ted vypada je presne dusledek toho kdyz velka firma vyzdima znacku do mrte.. Nepotrebuju novou grafiku, nepotrebuju budoucnost.. Bohate by mi stacila druha svetova a trochu dynamickej pribeh.. to co se bohuzel predvadi v poslednich 3 dilech je naprosto ukrutne..

Tentokrat u me vyhral tentokrat singl BF4 na plne care.. mel aspon trochu akcni a smysluplnejch pribeh. :?

Upraveno uživatelem Cachus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nesouhlasím ukaž mi lepší akce než má COD zdá se mi že někteří mate požadavky jak kdyby byl rok 2110 :)

jako BF3 a 4 .. call of duty (furt se bavim o singlu) dle meho plne dorovnava... nicmene je zase brutalne kratsi. Dokonce ani nemam pozadavky jak kdyby byl rok 2110, bohate by mi stacilo neco s grafikou cod4 a s podobnym pribehem, kdyz pribeh cod4 je naprosta bomba i po tolika letech.. zrovna nedavno jsem ho nahodou spustil a zas me to na docela dlouho chytlo.. To je presne o tom ze nechci jen strilet do postavicek jak trotl, ale rad za tim vsim jeste vidim nejakej ten pribeh.. u poslednich dilu mi prijde jak kdyby jim pribeh vymejslela sjeta megan fox :ziped: Vsechno zbytecne prehnany, radoby akce paty pres devaty, vsude miliarda vojaku ktery se neustale spawnujou dokud neprekrocis nejakou neviditelnou hranici :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, chci se zeptat, jsem úplný začátečník a nedaří se mi v horizonu udělat ten installed content z contentu vytaženého přes xbox image browser a nepřipojí se mi flashka. Bylo by možné mi poradit co mám udělat a jak to následně vložit na externí disk tak aby to v xboxu fungovalo? Jak se to v boxu instaluje? Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu