Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Free gold trial na 48 hodin


spenat

Recommended Posts

  • Junior Moderators

Zdravím, vzhledem k tomu, že se tu opět na fóru prodávají trial kódy na 48 hodin (sice za nízkou částku, ale prodávají), rozhodl jsem se nebýt jako tihle, kteří kód vygenerují pomocí této metody a následně prodávají, ale místo toho vám nahazuju tutoriál, jak si to udělat sám doma na Xboxu během 2 minut a zadarmo.

Link na video: http://www.youtube.com/watch?v=GD6CXUSx4WM

Klíčů můžete mít neomezeně, stačí metodu opakovat s novým profilem. A pro ty, co to tu prodávají: Upřímně doufám, že vám tohle zkazí prodeje, protože mi přijde trapný prodávat něco, co může mít každý zadarmo.

Upraveno uživatelem spenat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Nikdy jsem na nikoho prstem neukazoval, nehledě na to, že jsi tu nebyl jedinej, kdo tu kódy na 48 hodin prodával. Tenhle topic jsem vytvořil až potom, co mi od jednoho nejmenovaného uživatele tady na fóru přišla PMka, jestli nechci koupit právě tenhle kód zrovna v den, kdy tahle metoda vyšla najevo jako znovu funkční.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, taky mám s tím problém, dostanu se až k opsání čísel, ale místo abych dostal kódy, vyskočí na mě nějakej japonskej text. Neví někdo kde by mohl být problém? Je možný, že už to nefunguje. Dík za radu (Čísla opisuju na 100% správně, zkoušel jsem to několikrát)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Reklamu si dělej jinde, já ti taky nepíšu do topicu, ať to lidi nekupujou a dělají podle metody tady. Tohle naprosto bez problémů funguje (právě odzkoušeno) a nic složitýho na tom není (práce na dvě minuty).

Mimochodem, dřív jsem si byl taky 100% jistej, že to píšu správně, pak jsem ale zjistil, že se pár čísel dost podobá.

Upraveno uživatelem spenat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funguje to? Zkoušel jsem to včera podle navodu a hodilo mi to tento error. http://i1.ytimg.com/vi/gPdd_Tt7MpA/hqdefault.jpg . Někde jsem se dočetl že už jim došly ty kody co měli.

Přesně tohle mi to vyhodilo už včera odpoledne několikrát za sebou a čísla jsem opisoval 100% správně. Takže taky myslím, že už to nefunguje. :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Rozhodně bych netvrdil, že to nikdy nebude fungovat, to se říkalo před rokem taky a pak ta metoda ještě třikrát (včetně týhle čtyřikrát) fungovala. Uvidíme časem.

Prozatím zamykám jako nefunkční.

Upraveno uživatelem spenat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu