Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Chip nebo flash


v.kuti

Otázka

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak kup s Flashem LT+3 a hlavně projížděj hry pořádně abgx360 nastavení a jak na program si najdi zde na forku. A hlavně pálit na mechanice IHas 124 je jedno jaká revize Burner max je snad na všechny. A hlavně nehrát hry před vydáním. A ban můžeš dostat myslim za oboje, ale když dodržíš co jsem napsal tak by to mělo být OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak kup s Flashem LT+3 a hlavně projížděj hry pořádně abgx360 nastavení a jak na program si najdi zde na forku. A hlavně pálit na mechanice IHas 124 je jedno jaká revize Burner max je snad na všechny. A hlavně nehrát hry před vydáním. A ban můžeš dostat myslim za oboje, ale když dodržíš co jsem napsal tak by to mělo být OK.

Děkuji. Ale zas nekdo rika ze je lepsi chip ze se nemusi zbytecne kupovat double dvd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nechápu jednu věc, proč chceš druhý xbox např. s flešem, aby jsi mohl hrát přel Live a na co máš teda ten první xbox?

Jinak existuje RGH s dual nandem, kde přepínáš mezi RGH (hraní warezu) a jakoby originálním xboxem, na kterém můžeš hrát originální hry bez strachu o ban.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nechápu jednu věc, proč chceš druhý xbox např. s flešem, aby jsi mohl hrát přel Live a na co máš teda ten první xbox?

Jinak existuje RGH s dual nandem, kde přepínáš mezi RGH (hraní warezu) a jakoby originálním xboxem, na kterém můžeš hrát originální hry bez strachu o ban.

Co se týká toho dual nandu - mám nyní koupený XBOX Slim Stingray (výroba 05/2013), nechal jsem si udělat RGH a údajně na něm zatím dual nand nejde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu