Jump to content
  • 0

Co si vybrat?

Knabo
 Share

Question

Ahoj, tak jsem celkem dlouho přemýšlel, jestli bych měl jít, při nástupu nové generace do starších konzolí...Jen pořádně nevím jakou...Je to pro mě strašně těžké...tady jsou důvody proč bych koupil X360 a nebo PS3

X360:

+S kámošem bychom mohli hrát protože má X360 taky

+Mohli bychom si půjčovat hry

+Cena je nižší než PS3

-Na nový rok kolem Vánoc nebo spíš nového roku bych chtěl přejít na PS4 a tudíž by moje nahrané achievmenty neměli smysl

PS3:

+Na nový rok kolem Vánoc nebo spíš nového roku bych chtěl přejít na PS4 a tudíž by moje nahrané achievmenty měli smysl

-Cena je vyšší než X360

-Nemohli bychom s kámošem "kalit"

Vím, líp vychází X360 ale nevím nevím...Co myslíte vy? Mám si ještě jedny Vánoce počkat? Nebo jít do X360? Nebo spíš do PS3? Mám v tom zmatek :D

16 answers to this question

Recommended Posts

• 0

• 0

Okej, jen mi to přišlo jak Fat :D jinak, takže si myslíš ten saturn nebo herni-svet?

EDIT: jo a co takhle vzít ojetý?

http://aukro.cz/xbox-360-250gb-s-upravou-rgh-i3720628377.html

Je tam několik her a taky to je flashlé...i když...ty hry můžou být pirítské že? A když bude flashlé, nebudu moct hrát s kámošem?

Edited by Knabo

• 0

Okej...takže mi doporučuješ ten na saturnu a ty ostatní ne ok...

EDIT: Na saturnu doprava zdarma není :D občas někdo z rodiny zajede do Rakouska takže by to mohl vyzvednout :) Moc díky za tvůj čas :) pokud budu něco potřebovat ozvu se :)

• 0
  • Junior Moderators

Ještě by nebylo na škodu mrknout na aukro a hledat "Reface" (jedná se o Ečko, akorát je to tam s tímhle názvem častějc) edice, jako třeba tady: http://aukro.cz/microsoft-xbox-360-4gb-reface-edice-novy-i3720988227.html

Těchhle "Reface" Xboxů se prodává dneska hodně hlavně kvůli tomu, že je na Alze dávají zdarma k některým produktům. Ale samozřejmě volba je na tobě.