Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Co si vybrat?


Knabo

Otázka

Ahoj, tak jsem celkem dlouho přemýšlel, jestli bych měl jít, při nástupu nové generace do starších konzolí...Jen pořádně nevím jakou...Je to pro mě strašně těžké...tady jsou důvody proč bych koupil X360 a nebo PS3

X360:

+S kámošem bychom mohli hrát protože má X360 taky

+Mohli bychom si půjčovat hry

+Cena je nižší než PS3

-Na nový rok kolem Vánoc nebo spíš nového roku bych chtěl přejít na PS4 a tudíž by moje nahrané achievmenty neměli smysl

PS3:

+Na nový rok kolem Vánoc nebo spíš nového roku bych chtěl přejít na PS4 a tudíž by moje nahrané achievmenty měli smysl

-Cena je vyšší než X360

-Nemohli bychom s kámošem "kalit"

Vím, líp vychází X360 ale nevím nevím...Co myslíte vy? Mám si ještě jedny Vánoce počkat? Nebo jít do X360? Nebo spíš do PS3? Mám v tom zmatek :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Okej, jen mi to přišlo jak Fat :D jinak, takže si myslíš ten saturn nebo herni-svet?

EDIT: jo a co takhle vzít ojetý?

http://aukro.cz/xbox-360-250gb-s-upravou-rgh-i3720628377.html

Je tam několik her a taky to je flashlé...i když...ty hry můžou být pirítské že? A když bude flashlé, nebudu moct hrát s kámošem?

Upraveno uživatelem Knabo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Okej...takže mi doporučuješ ten na saturnu a ty ostatní ne ok...

EDIT: Na saturnu doprava zdarma není :D občas někdo z rodiny zajede do Rakouska takže by to mohl vyzvednout :) Moc díky za tvůj čas :) pokud budu něco potřebovat ozvu se :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Ještě by nebylo na škodu mrknout na aukro a hledat "Reface" (jedná se o Ečko, akorát je to tam s tímhle názvem častějc) edice, jako třeba tady: http://aukro.cz/microsoft-xbox-360-4gb-reface-edice-novy-i3720988227.html

Těchhle "Reface" Xboxů se prodává dneska hodně hlavně kvůli tomu, že je na Alze dávají zdarma k některým produktům. Ale samozřejmě volba je na tobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jo...asi budu kupovat na Saturnu...

199,9€ * 27,8 kč = 5557,22 kč (přibližně)

Na herni-svet.cz:

5 499 + 69 = 5568 i s tou nejlacinější dopravou...(a to ČP moc nevěřím...) a ten měsíční gold tam není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu