Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 14


DaewooJr.

Recommended Posts

  • Odpovědi 83
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

FUT už mě tak nějak přestal bavit, v sezónách jsem vyhrál 1. divizi, tak jsem začal hrát PRO kluby.

Jelikož v Drop-In zápasech je 50% ♥♥♥♥♥ů (hlavně brankáři, kteří si kopou vlastní góly, nebo kopou míče na roh), tak jsem se rozhodl založit vlastní klub.

Kdokoliv byste se chtěl přidat, přidejte si mě do přátel a napište mi: delarosa4313

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zdravím, mám na vás čtyři dotazy:

1. jak kopat penalty? vůbec se mi to nedaří a nevím jak na to. Na internetu jsem našel nějaké tutorialy, ale jsou pouze v EN

2. jak kopat přímáky?

3. moc se mi nedaří dávat góly z dálky, je to nějaký trik? občas mi tam něco spadne, ale žádný zázrak

4. není někde na netu návod s tím co se má dělat před spuštěním zápasu? jako třeba ti přihrávky atd.?

moc se omlouvám za hloupé dotazy, ale naposledy jsem měl PS2 a na PC jsem vždy hrál jen pro evolution soccer. díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni na YouTube tam to je vše co potřebuješ vědět :-)

Ono taky hodně záleží s kým ten primak kopes to samé platí o střele z dálky záleží na atributech toho hráče já mám třeba v kádru Geretha Baleho a ten nemá problém dat gola s trestnaku nebo z dálky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám na vás čtyři dotazy:

1. jak kopat penalty? vůbec se mi to nedaří a nevím jak na to. Na internetu jsem našel nějaké tutorialy, ale jsou pouze v EN

Mám stejný problém :D Od té doby co do FIFY přišel tenhle nový systém kopání penalt, (už několik let), tak nejsem schopný dát gól z penalty. Absolutně nechápu, ať dělám co dělám, vždy to hráče překopne. Je jedno jestli střelím slabě nebo silně, jestli mířím lehce do strany nebo hodně do strany, jestli chytnu ukazatel v zeleném nebo ne, stejně vždy hráče překopne, nebo překopne a ještě kopne uplně jinak než jsem mířil.

Přitom podle tutorialu nebo youtube videí jsem pochopil jak to kopat, a v tréningu mi to prostě funguje, ale jakmile kopu penaltu ve hře, jako by to byl úplně jiný systém, chová se to divně a vždy překopnu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Už jsem na to přišel, problém byl v tom, že odjakživa se udával směr zároveň se zmáčknutím střely, kdežto tady je potřeba udávat směr až nakonec, samostatně. Protože když začnete držet analog se střelou, ten "skrytý" terč se za tu dobu než hráč vykopne přesune mimo bránu. Takže je třeba mířit až po zmáčknutí střely a to tak akorát časově vyjde a hráč bránu trefí.

Jinak mě celkem brutálně naštvalo, když jsem dnes zjistil, že EA ve FIFE 14 zrušili možnost hraní online ve dvou lidech na jedné konzoli. Na tohle jsem v podstatě FIFU používal nejvíce, vždy s někým známým jsme hrali ve dvou proti ostatním po netu. Teď už to nejde. Pěkná prasárna.

A další problém je, že 95% lidí při online hraní si vypojuje internet když s Váma začnou prohrávat a z nějakého neznámého důvodu nejen že přijdete o výhru, ale dokonce dostanete varování a mincové postihy za nefér chování, i když jste nic neprovedli. Nestane se to úplně vždy, ale dost často. Myslím, že jsem někde slyšel, že pokud se hráče vypne přes menu, tak dostanete normálně správně kontumační výhru, ale pokud si ten člověk vytáhne kabel nebo vypne wifi, tak to právě schytáte vy. Co jsem tak četl, tak si na tohle hrozně moc lidí stěžuje. Nechápu, že to nemají ošéfované.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

ID: Sulky_CZE, Hry: FIFA14!!, Assasin´s Creed IV, NBA 2K14... Plánuju: FIFA 15!!, NHL 15, GTA V.... Hledám kvalitního spoluhráče na hraní co - op sezón ve FIFA 14 a následně ve FIFA 15. Hraju hodně s lidma z jiných států, všichni patří mezi TOP 100 hráčů v co - op sezónách (celosvětově). Ale chtěl bych najít někoho, kdo rád, často a dobře hraju fifu a ke všemu je z Čr. Zatím se mi nepoštěstilo najít kvalitního spoluhráče z Česka, možná najdu právě tady. 8):psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu