Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Elder Scrolls IV: Oblivion


JackColl

Recommended Posts

Zdravím,

nedávno jsem začal hrát tuhle výbrnou hru, TES IV: Oblivion.. A jak jistě všichni víte na začátku si musíte vytvořit svou postavu, na které se vyplatí řádně se vyblbnout..:)

Nevím čím to, ale pokaždé jsem tíhnul k vytváření Temné Elfky, a nebylo tomu jinak ani minule.. Tak jsem se trochu vyblbnul a vytvořil jsem Eriadel.. 8)

A v tu ránu mě napadlo, že bych mohl založit topic věnovaný práve Oblivionu a naším/vaším výtvorům.. :) My, uživatelé PS3, bohužel nemáme takovou možnost, jako uživatelé PC, posílat si přímo vytvořené postavy, ale můžeme si poslat nafocené pozice jezdců určujících tvar obličeje atd.. A tak jsem taky postupoval já! Tak pro příklad přikládám můj výtvor, mojí Temnou Elfku..

mojetemnaelfkaew5.jpg

Věřte mi, že hezčí holka v tom už udělat nejde! :D A že jsem se snažil..

Tady je archiv se všemi obrázky..

http://leteckaposta.cz/337246908

A nebo dole v příloze..

Takže pokud budete chtít někdo také přispět, postupujte takto..

:arrow: Po vytvoření postavy, ještě než potvrdíte, nafoťte (nejspíš foťákem, když je to z TV) každou stránku úprav na jednotlivou fotografii a pošlete nám sem fotky (třeba upload v archivu, to je fuk)..

:arrow: Nebo posílejte screeny vašich postav, pochlubte se brněním, vzhledem.. čímkoliv..

Myslím, že taková výborná hra, jako je Oblivion, si zaslouží svůj topic i v našem PS3 pod-fóru.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 year later...
Pokud vím, tak je na PS3 verze GOTY taky;)

Račte se přesvědčit:)

http://www.xzone.cz/nahledps3.php3?idg=96

jo ale ja sem koukal na recenzi samostatnyho oblivionu a bylo v tom KotN tak nevim jestli....ale asi je to kravina:)..jinak GOTY je KotN a SI?

http://i41.tinypic.com/244b2ur.png lepší ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zobral bych normal.. uz to ta zabije svojou velkostou a presne koli tomu to prestanes hrat ako mi vsetci :D ;) ( aj ked ja mam vsetky tri na PC+ GOTY na PS3, GOTY som sa uz skoro nechytil, par hodin fakt) mno a k cene, tak tu je to skoro na rovnako,len sa goty zle zhana...

Asi radsej fallout3 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupoval jsem to bratrovi, tomu se prave libil Fallout 3, tak, ze chce zkusit Oblivion... I mne to prislo uplne stejne (Oblivion jsem hral ve 2005. hned jak to vyslo...a hrozna nuda pro me, holt jsem na jRPG :) ). Nakonec jsem vyhral dobrou aukci, takze je na ceste ta vylepsena edice za skoro stejnou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...

zdar mám problém:D hrál jsme oblivion a když jsem střelil na ženskou šli po mě vojáci. Pak se mi udělla save (automatickej) a mám to uložený když po mě jdou a já se jich nemůžu zbavit a mám minimum života... nevíte někdo prosím jak se jich zbavit? když mě zabijou tak zase musim načíst save a takhle je to dokola díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak na okraj, proc po tobe dou? Nemeli by se te zeptat jestli se vzdas nebo ne a budes bojovat..?

Jinak si asi v riti pokud si nenactes nejak drivejsi vlastni save kterej si sam ukladal.

střelil na ženskou a zvolil sem že budu bojovat abych nemusel do vězení:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Ahoj mam tuhle hru na PS3 a zajimalo by me kdy budu moct hrat to Knights of the Nine?ten druhej datadisk uz se mi v Quest logu objevil...ale tyhle ukoly z KotN tam jeste porad nemam :( byl jsem zvyklej ze na PC se hned objevili po tom co jsem vysel z kanalu(uvod hry)

nejaky rady info? :)btw jeste jsem nezanesl ani ten amulet tomu Joffry mu nebo jak se mu nadava :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu