Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

tak je to nepatrne drazsi ale v Datartu maji kombo bila PS4+GTA V za 10990... v pondeli jeste byla za 11990 ale psal jsem jim ze jinde to je levnejsi...(Alza,CZC,Mall)

A v podobnem duchu jsem psal do Mallu jestli mi prodaji samostatne PS4 v bile + GTA V za cenu cerneho komba a taky reagovali a ze jo...

Ale ja uz mel objednane v Datartu a dnes me uz ceka v prodejne:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle adresy se jedná o tento e-shop - http://www.gameexpres.cz/

Ta cena je libová, akorát ještě čekám na odpověď ohledně záruky, abych měl jistotu, že dostanu 24 měsíců. Přímo na to e-shopu se to prodává za víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sice nemají, ale mají "A+" neboli Garantovaní prodejci Aukro+. Garance je přímo od Aukra. Pokud se opravdu jedná o GameExpress tak mají dobré recenze - http://obchody.heureka.cz/gameexpres-cz/recenze/

A pak je to ještě "Nabídka z oficiálního obchodu Sony PlayStation v Zóně značek"

Upraveno uživatelem hans999
edit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpověď na můj dotaz na záruku:

Dobrý den

jedná se o akci s aukrem - proto ta akční cena.

Konzole je nová, z české distribuce. Dostanete daňový doklad a záruka je 2 roky.

Doporučuji objednat co nejdříve protože v akci je jen 150ks.

Ale už to tady padlo a nepřišel jsem na to, jak se mažou příspěvky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

E-mail od nich:

Dobrý den

jedná se o akci s aukrem - proto ta akční cena.

Konzole je nová, z české distribuce. Dostanete daňový doklad a záruka je 2 roky.

Ano www.gameexpress.cz jsou naše stránky, ale za akční cenu je nutné objednat přes aukro.

Doporučuji objednat co nejdříve protože v akci je jen 150ks.

S pozdravem

Jan Hanuš - Expres Stores s.r.o.

email: hanus@expresstores.cz

Odpověď na mojí otázku ohledně záruky a reklamace. Takže už objednáno a zaplaceno přes PayU.

Edit: Nevšiml jsem si, že už to jsem někdo psal. Sorry :-)

Upraveno uživatelem hans999
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mládenci,chtěl bych vám jenom říci,že asi před dvěma týdny, psali o tom v tisku nějak špatně naložili kontejnerovou loď do Evropy...něco kontejnerů skončilo ve vodě v přístavu,něco na molu...tak aby to žluťáskové nepřebalili a šup do Evropy..a veselé Vánoce....to není vtip!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mládenci,chtěl bych vám jenom říci,že asi před dvěma týdny, psali o tom v tisku nějak špatně naložili kontejnerovou loď do Evropy...něco kontejnerů skončilo ve vodě v přístavu,něco na molu...tak aby to žluťáskové nepřebalili a šup do Evropy..a veselé Vánoce....to není vtip!

mas jeste nejakou jinou urban legendu?

hry jsou dotovane za 1 kc bezna vanocni praxe. A konzole se stale prodava nad porizovaci naklady. Takze tyhle blbosti pokud se nepohybujes v tomto odvetvi si nech na novinky.cz,kde se mozna nekdo chytne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu