Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

Zdravím páni, tak jsem si taky objednal PS4 z aukra za 8 999kč, to jsem to ani neplánoval kupovat, ale ta cena je neskutečná :bash:. Chci se zeptat jestli nevíte poradit kde nejlevněji koupit roční PS plus. A ještě by mě zajímalo jestli v případě reklamace je potřeba posílat i hry přiložené ke konzoli , nebo je můžů prodat ( konkrétně minecraft )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V případě reklamace stačí poslat jenom reklamované zboží (konzoli nebo ovladač) a to nejlépe rovnou do pobočky Sony. Nebo alespoň to mi bylo řečeno, když jsem tam včera na GameExpress volal. Prý to stejně do Sony posílají. Takže nejrychlejší řešení je přímo řešit vše se Sony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na aukru mi to zmizelo ze zakoupených položek, tak nevím, co si o tom mám myslet:D, máte to tam stále?:D..Jinak, kdyby to někoho zajímalo, tak jsem jim včera ještě psal, jestli se to PS nedá taky poslat v bíle barvě, protože se tam vlastně o barvě nikde nezmiňovali, pouze ty ilustrační obrázky, každopádně mi odpověděli, že to nejde:D

Upraveno uživatelem milan0301
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ta cena neni zas tak odlisna nez tu ted mame....

Americke ceny se prepocitavaji jakoby to bylo euro takze ten rozdil vyraznej neni...

jo k Alze...Alza uz davno nei co byvala...je i dost drazsi nez konkurence.

Naposled kdyz jsem tam kupoval TV tak to bylo u jednoho modelu o 500 a u druheho o 1000 takze ve vysledku drazsi o 6-10%

Ale kdyz jim to napises tak ti to prodaji za cenu co je u ostatnich proverenych prodejcu

Upraveno uživatelem rhinos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no s tim minecraftem moc velkou diru asi neudelate, ono to hrat na LCD musi byt sileny zazitek,ale aukro sezere vsechno. Lidi jsou ruzny

Jedina vyhoda alzy je jinak v tom,ze maji casto zbozi,co nikde nemaji. A kdyz to chce hned,tak si to u nich koupi,alespon nemusi resit celni procesy a dlouhe cekani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě dodám dokoupení třeba dalších 3 let záruky..co se my třeba hodilo na TV nebo notebook mít za 1500 dalších pět let záruky. Pojištění proti rozbití nebo krádeži taky výborná věc. Alza vyplatí plnou cenu, stačí mít doklad od PČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže konzoli mám už doma. Jedná se o bundle s GTA V (přibalen i Los Santos dollar) a uvnitř krabice je ještě přidána hra Minecraf. Faktura na jméno podle účtu přes který byla na aukru zakoupena a záruka platí od zakoupení. Za ty peníze super obchod a jdu se přestěhovat do Los Santos :wohow:.

Upraveno uživatelem wwwwwena
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AKCE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB !! Staňte se našimi fanoušky na Facebooku a získejte GTA 5 na PS4/XONE za nejlevnější cenu v ČR - 1569 Kč ! Staňte se fanoušky našich stránek a sledujte zajímavé akce, které se vyplatí.

http://prokonzole.cz/ps4-hry/414-gra...555416993.html

Fanoušky naší stránky se můžete stát zde -> https://www.facebook.com/prokonzole .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu