Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

To je dobrá akce jak prase, nicméně podle naších zákonů pokud prodejce udělá jasnou chybu v ceně, tak nemusí zboží za tuto cenu dodat (pokud se něco nezměnilo).

-----

Takže i kdyby ty peníze odečetli, tak jim stačí zrušit objednávku a peníze vrátit. Ale některé větší firmy se takovým omylům staví čelem a pak zboží za tu cenu dodají. Ale pokud to objedná hafo lidí, tak pochybuji, že k tomu dojde :)

Upraveno uživatelem Lovecrossed
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden případ si mlhavě pamatuji, ale to nebylo u předobjednávky, ale u hry co už vyšla a tu hru jim samo nechali...tady je ten problém, že to je ta předobjednávka a tak vlastně zatím nemáš nic co bys jako už měl :/

-------------

edit: i když teď si nejsem jistý jestli to nebylo na xbox live, nebo dokonce na jiné digitalní službě :D

Upraveno uživatelem Lovecrossed
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena bude beztak v dolarech ,nebo chybi nula, jsem fakt zvědav :-) rád bych to taky zkusil, mám tam ale kartu a asi bych pÄ•kně kvičel, kdyby mi ukousli větší kus koláče

Upraveno uživatelem lostkojot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predobjednano pokud mi strhnou 2000 jdu na policii . (Pochybuji protoze samo mi to tam psalo odecteme vam 150 a 20 budete mit na penezence.)

// k tomu ze mas predobjednavku bez zaplaceni tak to se ti zrusi kdyz to nezaplatis @Marr .

Diky za radu, pridal jsem si do penezenky 150kc, smazal kartu a ted uz to necham zit vlastnim zivotem. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu