Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

Teda nechci offtopicit, ale ty akci vanocni slevy na storu jsou smesny.

S tim se nedá nic jinýho než souhlasit. Pravdou je, že ceny digitálek jsou vždy přestřelený ale už třetí vánoční deal pro mě stojí zaprd (všechny hry se daj bazarově sehnat levněji)... Zatim jsem si pořídil jen DAI, který mě vyšlo na 500 (takže cena bazarovky)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bezkonkurenční cena PS4 v Xzone - levnější už letos nebude!

Martin Šmíd , 10.12.2015 17:32, 14

Obchod Xzone pro své zákazníky těsně před vánočními svátky nachystal akci, která by rozhodně neměla zůstat bez povšimnutí. Od pátého do osmnáctého prosince si budete moci koupit konzoli PlayStation 4 v černé i bílé variantě za skvělou cenu 7990 Kč. Pokud někdy byla ideální příležitost naskočit na novou generaci konzolí, případně si prostě jenom udělat radost pod stromečkem za rozumné peníze, teď je ten pravý čas.

Zdroj: Reklama

Jedná se o standardní balení konzole s 500GB velkým diskem, jedním ovladačem a veškerou potřebnou kabeláží. Běžná cena tohoto balíčku se pohybuje kolem deseti tisíc korun, tudíž jde o opravdu výraznou slevu oproti standardní nabídce. A proč si za ušetřené peníze neudělat radost ještě nějakou hrou? Co třeba Call of Duty: Advanced Warfare za 899 Kč? Nebo Diablo 3: Ultimate Evil Edition za 999 Kč? Nebo se vám spíše chce strávit desítky hodin v Dragon Age: Inquisition za 949 Kč? Rozmazlete se trošku (nejen) během Vánoc!

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu