Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Na tom EW jde podle mne o chybu z doby, kdy byla fifa v letáku k PS4 za 10999. Protože jak píše kolega výše, když se to dá do košíku, účtuje se plná cena. Myslím, že je to i pochopitelný. Za takkovou cenu dávat ještě fifu 15, tomu moc nevěřím...Jinak ta cena za ps4 je výborná, euro udělalo svoje a pod 10k to zas tak nebejvá.

Ale kdo ví....hru je možno vyzvednout jen na prodejně.

A další problém....např. v Brně ani v jednom shopu není současně hra a konzole, vždy jen jedna. Hra není přístupná pro objednání na eshopu.

UPDATE: tak jak jsem psal, šlo o chybu, už je text opravený bez fify.....

Upraveno uživatelem Smartmax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

electroworld

Dobrý den,

omlouváme se, ale jednalo se o technickou chybu webu, nikoli platnou nabídku.

Akční nabídka, který byla s hrou zdarma, již skončila. Bylo u ní nastaveno, že po vložení do košíku se přecení a hra bude zdarma, avšak za akční cenu 10 999,- Kč. Tato akce skončila, proto se hra nepřeceňuje a také proto je konzole za výrazně nižší cenu 9 799,- Kč.

Chybou webu (mazání cache paměti) zůstal v poznámce text o přidání hry do košíku, ale nebyl platný.

V tomto případě si vyhrazujeme možnost odstoupení od kupní smlouvy a storno objednávky, pokud byla vytvořena.

Děkujeme za pochopení a ještě jednou se omlouváme za komplikace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to podobně, na Kase byl PS4 za 6800,- tak jsem ho objednal pár dní se nic nedělo a pak mi přišel mail že tam měly špatnou cenu to mě taky vytočilo ale trochu jsem s tím počítal že za tu cenu tam bude háček.

Poslali mi voucher na litr to se cení, ikdyž těch her na kase moc na výběr není.

Elektroworld by měl postupovat obdobným způsobem jako omluvu alespon tu slevu na něco

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu