Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 nedostatkove zbozi


pinkpiggy

Recommended Posts

Jak tak koukam, tak je PS4 dle bazar sekce dost nedostatkove zbozi co?? Takze ty ceny 18tisic jsou naprosto odpovidajici :] ˆˆ.. (aby se nekdo nedivil, reaguju na velke zastance onech cen typu 18,20,25tisic, atp.. a abychom nespamovali ty vyhodne nabidky v bazaru, tak bych o tom docela rad pokecal tu :].. Tudiz vase nazory? Myslite, ze za dva tydny jelikoz to bude jeste VIC NEDOSTATKOVE se to dostane treba na 35tisic? 40? 85?? Verim, ze tu jsou uzivatele, kteri by to za tech 85 byli schopni prodavat a verim, ze by se tu naslo plno takovych, kteri by s tou cenou souhlasili a zastavali se ji :]..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím že to šílenství je pryč, pokud bys sledoval aukro třeba poslední 3 dny tak už o ně není skoro žádný zájem.Druhá vlna šílenství podle mě vypukne po druhé vlně prodeje pokud bude zase málo kusů a nedostane se na všechny.

A navíc si myslím že ta cena 18500,- neni zase až tak hrozná, já třeba kupoval PS3 za 16500,- když vyšlo.Byl to myslim bundle s 2xDualshockem a motorstormem.

Upraveno uživatelem Evok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mně nejlepší na prodej to bylo v době vydání tedy 13.12. V minulém týdnu jsem přeprodal dva kousky a žádný velky penízky na tom nebyli tzn 4000,- za kus jako bylo např. na aukru před launch day, tak o tom se mi mohlo zdát i za oba prodaný. Myslím si, že to co píšeš o těch závratných sumách je nesmysl. Před 13. prosincem se ceny držely dost vysoko dnes už ne a pochybuju, že by to někdo teď dal, ale co já vím. Mimochodem ještě vćera na Pankráci v Okay elektro měli jeden kus na prodejně, ale zůstal jim tam z předobjednávky.

Playstation 4 nebyl tak nedostatkový jak se může na první dojem jevit. Já všechny asi deset objednávek dělal z kraje prosince a mněl jsem v ruce tři kusy a jeden ze Slovenska zrušil. Samozřejmě konzole nedostatkem trpěla o tom žádná jen si myslim, že to byla trochu masáž ze strany prodejců...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni by se měli zamyslet, jestli je k životu tak strašně nezbytné vlastnit PS4 za tyto peníze. To je takový problém počkat? Jak prodejci, tak hlavně kupující, by se měli nechat normálně vyšetřit a nejlépe hned zavřít do blázince. Lidi proboha spamatujte se! Takovou rozežranost bych trestal povinně pracemi v uranových dolech (kdyby nějaké byly)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím asi jsem až moc lidumil, ale nikdy bych takhle lidi neškubal, ikdybych veděl, že to koupí. Je to všivárna vydělávat na slabosti lidí, ale myslím třeba u takových, kteří to opravdu chtěli pro dítě na vánoce a museli se smířit s tou přemrštěnou cenou. Já jsem se schválně díval na různé bazary a sledoval jsem jestli alespoň někdo to prodává za normální cenu. Narazil jsem jen na jednoho člověka v avízu, který to prodával asi 5 dnů po začátku prodeje za 10 700 tedy za stejnou cenu jakou to koupil. Nedalo mi to a napsal jsem mu, proč to prodává za tu cenu, když všichni to prodávají o 1000 a nahoru. Jeho odpověď me zaskočila. Nechci na tom vydělat, ale udělat radost někomu, koho to bude bavit víc. To mluví za vše. Svět už je tak posraný, tak proč se lidi ještě odrbávají mezi sebou...no tak to prostě je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no abych se priznal, zalozil jsem ten topic hlavne na podrazdeni onech preprodejcu, co koupili za 13 a prodavali za 18 a chvastali se jak je to levny ze i za 20 by meli zajemce (mentalne postizene jedince)..Protoze jak psal susperian, NORMALNI clovek si radeji pocka a proste nevyhodi za to o 5tisic vic, kdyz tedka jak je evidentni by to mohl mit za 13, protoze nejaky "nedostatek" jak se oni preprodejci (prevazne i zde na foru) chvastali, ze jich bude strasne malo, tak za blby tyden jsou v bazaru 3 stranky topicu (ok, 20% z nich neni ciste PS4, ale treba hry), ale dejme tomu, ze jen za tyden tu bylo a je zhruba placnu 30 topicu o prodani PS4..:] coz je teda nedostatek opravdu strasne velky..k tomu jeste jsem videl 2 obchody, kde normalne prodavaji i kusy. Takze me nejak zarazi zkratka, kde je ten nedostatek tech PS4 a mozna me snad ani nezajima, KOLIK lidi si prekoupilo ty predrazene kousky kdyz si mohli tyden pockat a meli by to za normalni cenu :D..Takze vice mene plne souhlasim se susperianem.. Zkratka a dobre ti kupujici nemohli mit vsech 5 pohromade..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni by se měli zamyslet, jestli je k životu tak strašně nezbytné vlastnit PS4 za tyto peníze. To je takový problém počkat? Jak prodejci, tak hlavně kupující, by se měli nechat normálně vyšetřit a nejlépe hned zavřít do blázince. Lidi proboha spamatujte se! Takovou rozežranost bych trestal povinně pracemi v uranových dolech (kdyby nějaké byly)

Co ti je potom co kdo dělá s pěnězi co si sám vydělal? Absolutně nic. Někdo si utratí peníze co vydělal a ty bys ho za to trestal? Ty se vzpamatuj :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co ti je potom co kdo dělá s pěnězi co si sám vydělal? Absolutně nic. Někdo si utratí peníze co vydělal a ty bys ho za to trestal? Ty se vzpamatuj :)

Bylo to samozřejmě nadnesené...chtěl jsem tím říct, že je mi takových lidí vlastně líto...a nejde o to, že si koupí PS4, ale že si je koupí za takové podmínky. Že se lidi, takhle navzájem oškubávají. Měli by spíš držet při sobě a ne využívat slabosti druhých. Asi patříš evidentně do této kategorie, takže chápu tvůj "hněv" To je jen můj názoz a nic s tím neuděláš :-) Jinak pěkné vánoce všem.

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu