Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

January sales na storu ! brutalni slevy az 50%


kuba741

Recommended Posts

Jedná se o slevy až 50% na store.sonyentertainmentnetwork.com.

Slevy se týkají PS3 a PS Vita.

Akce už začala, ale doba trvání není jednotná, některé slevy končí již 2.1.2014, další poté 8.1., 15.1. a 22.1..

Kompletní seznam slevněných her naleznete na blog.eu.playstation.com.

Jedná se o digitální verze her, tudíž je možné kupovat s někým na půl, viz: Co to je SLOT psn her...

Díky nepsterovi !!!

Upraveno uživatelem kuba741
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už kvůli tomu zakládáš topic, tak by bylo k tomu taky něco napsat a ne jen vypsat pár tvých oblíbených her, to nikomu nic neřekne....

Jedná se o slevy až 50% na store.sonyentertainmentnetwork.com.

Slevy se týkají PS3 a PS Vita.

Akce už začala, ale doba trvání není jednotná, některé slevy končí již 2.1.2014, další poté 8.1., 15.1. a 22.1..

Kompletní seznam slevněných her naleznete na blog.eu.playstation.com.

Jedná se o digitální verze her, tudíž je možné kupovat s někým na půl, viz: Co to je SLOT psn her...

Snad Vám to takhle pomůže o trochu víc.

Přeji příjemné svátky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám zájem o SSX (107Kč za jednoho) nebo Army of Two: The Devil's Cartel (85Kč za jednoho). Možná se dohodnout na něčem jiném (na první pohled pro mi vyhovuje jedině AC:R, Fifa Street, MoH:W, Bioshock 1 v daném pořadí), ale mám už rok a půl druhý účet s PS+, proto více her ze zlevněných již mám. Kartu mám, můžu zakoupit, samozřejmě platba předem, u lidí s vysokým feedbackem mi stačí potvrzení o zaplacení (screen, lístek z bankomatu). Zájemci pište do DM, vezmu si zatím jen jednu z her, slevy platí na SSX, AoT, MoH:W, Fifa Street do 22.1., Bioshock 1 do 2.1., AC:R do 8.1.

Upraveno uživatelem LucoLoss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu