Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Rada s koupi Xboxu


filipson7

Otázka

Ahoj, přečetl sem tu plno topiců o Xboxu 360, ale pořád nevím jaký vybrat nebo jak to všechno do sebe zapadá.

Přítelkyně bude mít za pár dní narozeniny a dává mi najevo, že by chtěla Xbox 360.

Jelikož se v Xboxech moc nevyznám, tak můj problém spočívá v tom jaký typ vybrat.

Nejsem si moc jistý jak je to s tou pamětí, ale 4GB budou určitě málo :) Takže, chtěl bych aby v balení byl Xbox, Kinetic, ovladač,..(káble a další serepetičky).

A teď jestli se vyplatí koupit Xbox 4GB a poté dokoupit HDD s více pamětí např: 200GB+, nebo Xbox 250GB , oboje by bylo s kineticem.

Jelikož nemám zájem kupovat drahé origoš hry,.. tak bych měl zájem o flash nebo něco takového, pro hraní neorigoš her, ale aby záruka zůstala platná.

A jak poznám zda by u vybraného Xboxu flash šel!

Díky za radu, moc se v tom nevyznám tak mě neukamenujte :)

Upraveno uživatelem filipson7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Pár věcí bych doporučil - kupuj jen Slim konzole, ale ony jiné už stejně nové nekoupíš.Doporučuji s diskem apoň 250 GB, nebudeš mít pak problémy se spouštěním některých her (není jich moc) kdyby sis nechal udělat RGH. No a co se týče záruky, pokud ji chceš zachovat, s konzolí nesmíš logicky nic dělat, tedy ani flash ani RGH, obojí jsou HW změny v konzoli.

RGH jde na všech slimech, flash sice taky, ale na novějších už jen výměnou základní desky v mechanice což ti vyjde dráž než RGH. Hlavním faktorem je, jeslti chceš hrát online přes Xbox live pak jedině flash. Jinak určitě RGH - je levnější a všestraněji použitelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ok, takže rovnou s 250GB a né se 4GB a k tomu dokoupit 250GB hadr?

Xbox Live by nebyl používaný. Flash je jen přehrátí SW mechaniky nebo to chápu blbě?(Pokud správně, kdyby vznikla škoda na Xboxu, měla by být možnost návracení origo SW na mechaniku zpět ne?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Výhodnější bude samozřejmě pokud se bavíme o nových komponentech rovnou koupit s diskem než ho dokupovat zvlášť.Flash je přepsání FW v mechanice, která se ale pro tyto účely musí HW upravit. Tato úprava je vždy v konzoli poznat i když se vrátí původní FW i původní deska - pečeti, pájení atd. Takže iluze, že flash zachovává záruku je mylná, může to projít se štěstím když na to v service kašlou, jinak ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Presne tak,250GB je lepsi,flash je uprava DVD mechaniky a RGH je uprava HW konzole!Vse jde upravit zpet na puvodni Xbox ale prijdes o zaruku v kazdem pripade!

Pokud nechces prijit o zaruku,musis kupovat origo hry!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Aha, tak už chápu ;) To se mě teda moc nevyplatí kupovat úplně nový když potom přijdu o záruku. No chlapy tak teď mám těžký dilema :D

Jsou ty Xbox Slim nějak více poruchové nebo spíš kvalitní?

Upraveno uživatelem filipson7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Pokud nechces jit na Live tak urcite RGH i kdyz existuje i RGH Dual NAND kde se prepinas mezi RGH a origo menu XBoxu!S RGH hry jen nakopirujes na HDD a nemusis nic palit na DVD jako u flashe mechaniky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu