kasaco10 Posted January 8, 2014 Report Posted January 8, 2014 Ahoj, Chci se jen zeptat jestli se vám sdílej tofeje na Facebook ??? Na PS3 co jsem ziskal nějakou trofej, tak pri aktualizaci se na sdílela na Facebook... Quote
0 Nil3E Posted January 8, 2014 Report Posted January 8, 2014 Ano, sdílí se trofeje... Sdíli to i když spustíš hru, sharujes video nebo screenshot. Quote
0 spoock Posted January 9, 2014 Report Posted January 9, 2014 trofeje na facebooku jsou, ale musíš je ručně zveřejnit, nepřišel jsem na to, jak to udělat, aby to bylo automatické Quote
0 Nil3E Posted January 9, 2014 Report Posted January 9, 2014 Zveřejnujou se automaticky na news feedu, na timelinu je nemáš :) Quote
0 kasaco10 Posted January 16, 2014 Author Report Posted January 16, 2014 Mohl bych poprosit nejakeho Admina o zmenu nadpisu.Blbec sem zalozit toto tema s tim to nadpisem.Ale v praci mam bloklej fb.Nemohu prispivat do toho to tematu.Dekuji a omlouvam se.Zatim diky za rady Quote
Question
kasaco10
Ahoj,
Chci se jen zeptat jestli se vám sdílej tofeje na Facebook ???
Na PS3 co jsem ziskal nějakou trofej, tak pri aktualizaci se na sdílela na Facebook...
4 answers to this question
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.