Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ako vytvorit MMS bez CFW :)


mootoo

Recommended Posts

AK MATE PANDORA BATERKU NEPOTREBUJETE NA DG DRUHE PSP s CFW!!!!

1. Rozpakujte ten maly rar (installer)

2. Spustite installer install_psp_ms_multi_loader_ipl

3. pripojte PSP k PC (aj zapnut USB v XMB )

1032954,tut10.jpg

4. potvrdte stlacenim Y

5. Rozpakujte ten velky rar

6. Prekopirujte na koren(ROOT) karty adresar IPL,371.pbp a 150.pbp

Chcem downgrade na FW1.50 len pre FAT!!!!!!!!!!!

7. Prekopirujte z adresara fat adresare KD,REGISTRY na koren karty

8. Premenujte (na karte) 150.pbp na UPDATE.pbp

Hotovo!!

Chcem instalovat priamo 3.71m33 FAT+SLIM !!!!!!!

7. Prekopirujte z adresara slim adresare KD,REGISTRY na koren karty

Hotovo!!

Vytvorte si Pandorinu bateriu.

Ako to funguje?:

Mozete pouzivat pandorku ako obycajnu bateriu!!!

Pandora recovery menu = Podrzat L a vlozit pandoru :)

Normalny boot (XMB) = len vlozte pandoru

40MB ipl subory

http://rapidshare.com/files/73519354/MULTIBOOT.rar.html

24kB installer

http://rapidshare.com/files/73519687/14618_PSP_MS_MULTI_LOADER.rar.html

Vyskusane na 4GB,2GB a 1GB karte

Nejde na 512MB a mensich

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 111
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Popravdě záleží na tom, s jakou kartou si ty soubory vytvořil. Jinak s funkčníma souborama to rozjedeš jak na 4GB tak na mé 64MB:P Škoda jen, že to nejde na 32MB.
Jemu sa tazko vysvetluju niektore veci napriklad si myslel ze po nevydarenom msformat sa neda pod dowsom odstranit to ze ti PSP nenacita kartu a ono ju staci preformatovat v citacke ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AK MATE PANDORA BATERKU NEPOTREBUJETE NA DG DRUHE PSP s CFW!!!!

Takze zaprvy bych rad podekoval za blbuvzdorny navod (takze diky), za druhy bych dodal pro lidi, ktery si nevedi rady toto: vcera jsem flashnul psp s kupovanym jugkickem a memory stickem vytvorenym podle tohoto navodu. Ten jigkick jsem koupil na:

http://www.herni-prislusenstvi.cz/sony-psp/battery--power/-/sony-psp-max-power-tool-battery/6156.html

Pozor: byla to verze baterky pro slim, odkaz je pro fat. Postuji to jen nazorne, slimy asi dosly. Na tohle bacha - nemusi to byt kompatibilni.

Klady: je to jednoduchy a zvladnete to sami, nepotrebujete k tomu nikoho jinyho ani zadny jiny PSP.

Zapory: stoji vas to osum kil, a tu baterku uz k nicemu jinymu nepouzijete (nejde s ni normalne hrat), tj. dobry bud pokud nikoho neznate a chcete si to udelat sami (muj pripad), nebo chcete mermomoci mit doma jigkick.

Pouzita kartaSony 512MB, psp FW 3.72

P.S.: muzu pomoct nekomu z Varu, napiste PM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze zaprvy bych rad podekoval za blbuvzdorny navod (takze diky), za druhy bych dodal pro lidi, ktery si nevedi rady toto: vcera jsem flashnul psp s kupovanym jugkickem a memory stickem vytvorenym podle tohoto navodu. Ten jigkick jsem koupil na:
http://www.herni-prislusenstvi.cz/sony-psp/battery--power/-/sony-psp-max-power-tool-battery/6156.html

Pozor: byla to verze baterky pro slim, odkaz je pro fat. Postuji to jen nazorne, slimy asi dosly. Na tohle bacha - nemusi to byt kompatibilni.

Klady: je to jednoduchy a zvladnete to sami, nepotrebujete k tomu nikoho jinyho ani zadny jiny PSP.

Zapory: stoji vas to osum kil, a tu baterku uz k nicemu jinymu nepouzijete (nejde s ni normalne hrat), tj. dobry bud pokud nikoho neznate a chcete si to udelat sami (muj pripad), nebo chcete mermomoci mit doma jigkick.

Pouzita kartaSony 512MB, psp FW 3.72

P.S.: muzu pomoct nekomu z Varu, napiste PM.

k tomu kupovanemu jigkicku, je to normalni baterie, akorat ze prevedena na pandoru? Nebo je tam nejaky prepinac?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

udelal sem to presne podle navodu akdyz tamdam pandoru tak se jen rozsviti kontrolka power a pak zhasne a kdyz podrzim L tak se nikam nenabootuje ale jen sviti power, ale kdyz tam dam svoji baterku tak mam normal psp s fw 3,71.........co sem udelal blbe?

Tak sem to skusi na kamosove fatu a tam to vali, ale muj nefacha uz vubec, vubec se nenact jen se rozsviti power a asi za 20 sec. se vypne.....co mam delat? reklamace nebo mi nak pomozte... dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

udelal sem to presne podle navodu akdyz tamdam pandoru tak se jen rozsviti kontrolka power a pak zhasne a kdyz podrzim L tak se nikam nenabootuje ale jen sviti power, ale kdyz tam dam svoji baterku tak mam normal psp s fw 3,71.........co sem udelal blbe?

Tak sem to skusi na kamosove fatu a tam to vali, ale muj nefacha uz vubec, vubec se nenact jen se rozsviti power a asi za 20 sec. se vypne.....co mam delat? reklamace nebo mi nak pomozte... dik

Zkus zmacknout pak X (drz to L), aby se tam nainstaloval CF.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenze nez se mi to podelalo tak sem sformatoval kartu(takze tam nemam ty soubory), to mi to s s pandorou nevalilo ale s moji batrkou to valilo normalne......pak sem to skusil na kamosove psp (on ma fat ja mam slim) a tam to valilo v poho.....tak sem mu rek ze valim domu, zapnul sem psa a uz se nespustil

cajk uz to de normal sem tam dal kamosovu kartu a pandoru a udelal to poslepu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

tak, díky psychorovi jsem to zmáknul s tou kupovanou tool baterii, vlastním psp slim!!!! oni tam sice píšou že Poznámka: není kompatibilní se Sony PSP Slim verzemi ale díky mootoovo návodu (taky dík) to mám ted flashlí

a to jsem úplně amatér, jo a rada, ked vám to nejde trochu si s tim pohrajte, mě to taky nešlo, ale hrál sem si s tim a udělál to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejnej problém jako qip. Kartu mám upravenou tím instalerem, jsou na kd, registry a ty dva soubory. Když tam dám baterku, kartu a zapnu to, tak power problikne asi na 2s a konec ať dělám so dělám tak se nic neděje. Prosím rady;-)

PS. mám slima, baterka je upravená podle návodu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejnej problém jako qip. Kartu mám upravenou tím instalerem, jsou na kd, registry a ty dva soubory. Když tam dám baterku, kartu a zapnu to, tak power problikne asi na 2s a konec ať dělám so dělám tak se nic neděje. Prosím rady;-)

PS. mám slima, baterka je upravená podle návodu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejnej problém jako qip. Kartu mám upravenou tím instalerem, jsou na kd, registry a ty dva soubory. Když tam dám baterku, kartu a zapnu to, tak power problikne asi na 2s a konec ať dělám so dělám tak se nic neděje. Prosím rady;-)

PS. mám slima, baterka je upravená podle návodu

dej icq poradim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu