Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ako vytvorit MMS bez CFW :)


mootoo

Recommended Posts

Prerusil jsem podle navodu kontakt v original baterce Slima podle zdejsiho navodu. Po vlozeni do Slima sviti spravne zelena dioda ale to je uplne vsechno. Nic s tim nelze delat. Navod na sprovozneni - flashnuti Slima bez CFW jsem provedl, na 4G karte mam ulozene soubory ale zase ten problem dioda se rozsviti na 2s zelene a zhasne. Poradte mi prosim. Dekuji

(slim se dělá na slepo) drž L vlož PANDORU a stiskni X pro cfw 3,71

sice se top dělá na slepo ale tady máš ještě tokovej návod kterej ukazuje který tlačítko co udělá

8854793218c4491d.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 111
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jak teda bude vypadat cesta na kartu kam mam dat ty soubory? bude to L:\ROOT\ nebo jen L:\ ? A musim jeste predtim pouzit msformat nebo co to je? Omlouvam se za tak lamacke dotazy, ale chci mit jistotu .

pisni na icq a pomohu ti na l root to nedavej :D root je pozte L: nebo c:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim mam problem kdyz nakopiruju soubory na kartu podle navodu. Pak zmacknu levy vlozim tam baterku a zmacknu X tak mi nezacnou blikat diody ani u WIFI ani MS. A jak dlouho tak trva nez se psp nabootuje??? Dik za pomoc

tak to si bud stlačil X brzo nebo si něco zapomněl nakopírovat, stává se že se zapomene třeba na ipl, jo a ten levej (L) musíš držet dokud se nezapne podsvícení displeje

můžeš mi písnout na icq, pomůžu ti 461866845

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
c:\>.\msinst\.\msinst .\multiloader_ipl.bin

PSP MS IPL Installer

Load IPL code .\multiloader_ipl.bin

15620 bytes(4 block) readed

Scan Media

Drive 0:Non RemovableMedia

Drive 1:Non RemovableMedia

Connect target MsProDuo

Drive 2:Connected Removable Media

Target DRIVE is 2

Check partation Sector

boot status 0x80

start head 0x00

start sec/cyl 0x0010

partation type 0x0B

last head 0xFF

last sec/cyl 0xC7E0

abs sector 0x00000010

ttl sector 0x0078FFF0

signature 0xAA55

Check BPB Sector

signature AA55

Check free reserved sector:to small reserved sectors

c:\>pause

Pokračujte stisknutím libovolné klávesy...

nevíte co s tim?

taky mi to hazi tohle.. nvm co s tim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prerusil jsem podle navodu kontakt v original baterce Slima podle zdejsiho navodu. Po vlozeni do Slima sviti spravne zelena dioda ale to je uplne vsechno. Nic s tim nelze delat. Navod na sprovozneni - flashnuti Slima bez CFW jsem provedl, na 512G karte(sandisk) mam ulozene soubory ale zase ten problem dioda se rozsviti na 2s zelene a zhasne. Po pridrzani L a potom X stale svieti iba zelena dioda a nic viac. Poradte mi prosim. mam origo FW 3.71.Dekuji.

Skusal som uz vsetko mozne a nic. Vie niekto pomoct?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prerusil jsem podle navodu kontakt v original baterce Slima podle zdejsiho navodu. Po vlozeni do Slima sviti spravne zelena dioda ale to je uplne vsechno. Nic s tim nelze delat. Navod na sprovozneni - flashnuti Slima bez CFW jsem provedl, na 4G karte mam ulozene soubory ale zase ten problem dioda se rozsviti na 2s zelene a zhasne. Poradte mi prosim. mam origo FW 3.71.Dekuji.

me todle udelalo kdyz jsem mel blbe udelany MMS :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MMS som skusal robyt uz asi 20x aj na 512MB a to iste na 2GB a stale to iste.Neviem co robym zle ale zacina ma to stvat. Zbytocne som znicil baterku.

tak uz mi preblikli tie 2 diody postlaceni x.X som pustil dral L cca30s. vybral bat napojil na nab zapol a fw stale 3.71 neviete co s tym. Tak a je to stacilo este raz stlacit X. Pre ostatnych ktory to robia 1x a su take lamy akoja.

Naformatujte kartu v PSP potom v PC. Potom sa riadte podla navodu z 1 strany. Subory: reg, ipl, 150.pb, 371pb a kd nakopirujte na predom pripravenu(naformatovanu) kartu. Ono to vsetko je na 1 strane ale nie az tak do podrobna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MMS som skusal robyt uz asi 20x aj na 512MB a to iste na 2GB a stale to iste.Neviem co robym zle ale zacina ma to stvat. Zbytocne som znicil baterku.

tak uz mi preblikli tie 2 diody postlaceni x.X som pustil dral L cca30s. vybral bat napojil na nab zapol a fw stale 3.71 neviete co s tym. Tak a je to stacilo este raz stlacit X. Pre ostatnych ktory to robia 1x a su take lamy akoja.

Naformatujte kartu v PSP potom v PC. Potom sa riadte podla navodu z 1 strany. Subory: reg, ipl, 150.pb, 371pb a kd nakopirujte na predom pripravenu(naformatovanu) kartu. Ono to vsetko je na 1 strane ale nie az tak do podrobna.

hele ja to taky delal poprve takze se v tom moc nevyznam,ale proste nez tam das baterku tak musis drzet L do ty doby nez se ti rozviti podsviceni a pak ho muzes pustit,potom zmackni kosticku na zalohu a cekej nez se ti vypne PSPcko,pak to zapni znova,zase drz L nez se ti rozviti obrazovka a pak X.To,ze se ti to zaclo FLAShovat poznas tak,ze blikaji stridave diody oranzova a ta na WIFI a pak az se to doflashuje tak se ti to vypne a je hotovo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
MMS som skusal robyt uz asi 20x aj na 512MB a to iste na 2GB a stale to iste.Neviem co robym zle ale zacina ma to stvat. Zbytocne som znicil baterku.

tak uz mi preblikli tie 2 diody postlaceni x.X som pustil dral L cca30s. vybral bat napojil na nab zapol a fw stale 3.71 neviete co s tym. Tak a je to stacilo este raz stlacit X. Pre ostatnych ktory to robia 1x a su take lamy akoja.

Naformatujte kartu v PSP potom v PC. Potom sa riadte podla navodu z 1 strany. Subory: reg, ipl, 150.pb, 371pb a kd nakopirujte na predom pripravenu(naformatovanu) kartu. Ono to vsetko je na 1 strane ale nie az tak do podrobna.

Pro všechny se stejným problémem - pomohlo naformátování v PSP a následné v PC. Soubory pak uložit přímo na kartu (adrsář ROOT není). Po nabootování kartu formátovat v PSP a dále již normálně používat. Nezapomenout v Recovery nastavit UMD na SONY driver.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro všechny se stejným problémem - pomohlo naformátování v PSP a následné v PC. Soubory pak uložit přímo na kartu (adrsář ROOT není). Po nabootování kartu formátovat v PSP a dále již normálně používat. Nezapomenout v Recovery nastavit UMD na SONY driver.

lol, kdyz je nekdo zamrzly a nevi co to je ROOT - respektive absolutne se neorientuje v PC hantyrce - je tedy kancelarsky antitalent - tak at se neobtezuje provadet takoveto veci a pak tu jeste hudrovat..

Vite co je ROOT? Koren = koren jednotky = nejvyssi adresar jednotky = ve windows C:\, D:\ apod.. uz chapete? Uznejte svoji chybu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol, kdyz je nekdo zamrzly a nevi co to je ROOT - respektive absolutne se neorientuje v PC hantyrce - je tedy kancelarsky antitalent - tak at se neobtezuje provadet takoveto veci a pak tu jeste hudrovat..

Vite co je ROOT? Koren = koren jednotky = nejvyssi adresar jednotky = ve windows C:\, D:\ apod.. uz chapete? Uznejte svoji chybu...

Nepasuji se do role PSP nebo PC odborníka. Jsem lama stejně jako mnoho autorů s příspěvky výše. Účelem fora je vzájemně si sdělovat informace a pomáhat si, o což jsem se svým příspěvkem snažil. Způsob, jakým jsem to udělal, měl být určen lamám, ne odborníkům a pokud to odborníky uspokojí, chybu uznávám a omlouvám se jim.

Formátování karty v PSP vytváří přímo adresář ROOT, který ale nebyl pro bootování použitelný. Chtěl jsem na to upozornit, aby nedošlo k záměně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepasuji se do role PSP nebo PC odborníka. Jsem lama stejně jako mnoho autorů s příspěvky výše. Účelem fora je vzájemně si sdělovat informace a pomáhat si, o což jsem se svým příspěvkem snažil. Způsob, jakým jsem to udělal, měl být určen lamám, ne odborníkům a pokud to odborníky uspokojí, chybu uznávám a omlouvám se jim.

Formátování karty v PSP vytváří přímo adresář ROOT, který ale nebyl pro bootování použitelný. Chtěl jsem na to upozornit, aby nedošlo k záměně.

pri formatovani karty v PSP se vytvari mj. slozky PSP MUSIC.. atp.. ale tyk slozky MP_ROOT - to neni to same co root.. Ale jinak v poradku - jen doporucuji - nejdrive, nez se budete priste poustet do podobnych veci, podivat se nekde po netu - optat se znamych, jak to tedy je.. Vypada to pak pomerne vtipne.. Slovo root uz je zavadene od nepameti - tzn. 10 a vice let.. proto mi pak prijde vtipne, kdyz nekdo hleda adresar "root" :)

prosim vás jde to flešnout timhle způsobemi z fw 3,60 origa?

J - pokud mas pandoru, tak neni problem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pri formatovani karty v PSP se vytvari mj. slozky PSP MUSIC.. atp.. ale tyk slozky MP_ROOT - to neni to same co root.. Ale jinak v poradku - jen doporucuji - nejdrive, nez se budete priste poustet do podobnych veci, podivat se nekde po netu - optat se znamych, jak to tedy je.. Vypada to pak pomerne vtipne.. Slovo root uz je zavadene od nepameti - tzn. 10 a vice let.. proto mi pak prijde vtipne, kdyz nekdo hleda adresar "root" :)

OK

měl bych ještě jeden "lamácký" dotaz. Známý má fat s 3.71. Lze použít PB upravenou ze slima? Postup flashnutí je pak stejný jako u slima?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu