Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS4 jako vysavač nebo fén


Adam Bogocz

Otázka

Zdravím zdejší komunitu ;)

už několik dní jsem prolízal americká fóra kde lidi různě popisovali "hluk" PS4, bohužel to nikam nevedlo, pouze se tam dohadovali a nikdo to nijak neuzavřel. PS4 mám od 13. prosince v bundle Players Edition a už od začátku se mi zdála nadměrně hlučná. Ne vibracemi nebo tak, ale ten průvan vzuchu je drsný. KillZone raději nekomentuju, ale ani u takového Knacka si v pohodě nezahraju, protože PS4 slyším i přes sluchátka, domácí kino moc nahlas nemívám takže mě to taky ruší. A internet je plný lidí co říkají že jejich PS4 je mnohem tišší než PS3 a že ji vůbec neslyší a podobně. Můj kolega v práci ma PS4 dokonce ve stolku pod tv(takže prostor jen zepředu otevřený) a říkal mi že se mu to rozhodně nezahřívá a tím pádem ani nehlučí. Já mám kolem PS4 při hraní rozpálenou zónu, vše okolo je horké... a to je to položené na vrchu komody, 15 cm od zdi.

Jiné zdroje říkají že se PS4 extrémně zahřívá ve chíli kdy je zapojené PlayGo, tzn. že hraju např KillZone a on to na pozadí frká na HDD, což nějakou chvíli zabere. Ovšem tito uživatelé reportují, že jakmile byla hra kompletně přenesená tak se PS4 uklidnila.

No každopádně jsem to nevydržel a včera to poslal do Sony, protože na podpoře mi řekli že bych ten hluk vnímat neměl tak ať to pošlu. Navíc minulý měsíc jsem si v PS3 udělal údržbu(výměna teplovodivé pasty, čištění ventilátoru, namazání ložisek, čištěná zdroje a výměna baterky) o já o své PS3 Slim(né Superslim) absolutně nevím, včera jsem hrál do rána AC3 a paráda, kéž bych svou PS4 neslyšel až v ložnici :/

Máte podobné zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 396
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Zdravím.

Tak po měsíci používání mi začla ps4 "cvakat" :D

Zvuk vychází ze předu v pravé části, hádám že tam bude větráček. To cvakání se ozývá jen při hraní her.

Zkusil jsem to nahrát, nevím jestli to bude slyšet, ale se zesíleným zvukem snad ano.

https://www.youtube.com/watch?v=XSdBe9OuX9g&feature=youtu.be

Děla to taky někomu?

Upraveno uživatelem punit50
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, tak se taky přidám. Ps4 mám od úterý a první den top ale od druhého dne mi příjde že moc hučí. Vzduch který vychází ven není horkej ale spíše vlažný ale fakt je to kraval http://youtu.be/MCGD2T0a3VU . Myslíte že to mám vyreklamovat? Nerad bych teď byl hned měsíc bez ps4 kvůli servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Těžko říct, vypadá to že výměna nic neřeší, ještě spekuluju nad jednou věcí, ale k tomu bych potřeboval aby mi někdo kdo tvrdí že má vyloženě tichý PS4 poslal konkrétní model (CUH-?????) Prosím pokud máte vyloženě hlučnou, nebo vyloženě tichou, napište jaký máte model ať se tady nebavíme jako amatéři (Čína vs Japan).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, tak se taky přidám. Ps4 mám od úterý a první den top ale od druhého dne mi příjde že moc hučí. Vzduch který vychází ven není horkej ale spíše vlažný ale fakt je to kraval http://youtu.be/MCGD2T0a3VU . Myslíte že to mám vyreklamovat? Nerad bych teď byl hned měsíc bez ps4 kvůli servisu.

Tohle je teda masakr. Trochu mi taky hučí, ale zvuk mám přes domácí kino, takže hučení neslyšim. Hodil bych to na reklamaci a zkusil jim k tomu přiložit to video (třeba na CD). Pak dej vědět jestli si uspěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, tak se taky přidám. Ps4 mám od úterý a první den top ale od druhého dne mi příjde že moc hučí. Vzduch který vychází ven není horkej ale spíše vlažný ale fakt je to kraval http://youtu.be/MCGD2T0a3VU . Myslíte že to mám vyreklamovat? Nerad bych teď byl hned měsíc bez ps4 kvůli servisu.

A proc ji mas na stojaka? Taky mi rvala dokud sem ji nedal normalne a podlozil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Měl jsem jí položenou to až dnes jsem jí dal na stojáka. Když byla položená tak to řvalo ještě víc :D. jinak je to Čína CUH-1116A. Kupoval jsem to v herní svět v Liberci a když to půjdu reklamovat tam tak to bude na měsíc, nejde to vyreklamovat u Sony jako to je u Apple že stačí zajít do applestore i když je od Vodafonu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tím to fakt není, měl jsem ji normálně položenou na stole okolo dost mýsta (byl pod LCD TV která je na zdi tak že ve volném prostranství okolo 2m nic a do zádu tak 30cm místa vývod tepla) a bylo to opravdu horší.

Pokud ji mas od utery jak pises proc ji nevratis ve 14 denni lhute mas po starostech s reklamaci co si hral za hry kde to tak rvalo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A ty máš tichý? Popř. Kde si ho kupoval? Nechci ho kupovat zase tam jak jsem ho bral byla by to třeba špatná várka...

To je uplne jedno kde ji koupis musis mit hold stesti na kus, pokud chces mit jistotu ze bude konzole ticha kup ji osobne nekde v elektru a nech si ji predvest na nejake narocne hre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

CiD: Díky, máš poslední model jako já. Pročítal jsem si americké fóra a dospěl jsem k názoru, že existují 3 možnosti:

1) Buď mají vadu ve výrobě Heatsinků (nedostatečné množství kapaliny v teplovodičích)

2) Teplotní čidlo nesnímá správně

3) Tichá konzole neexistuje a rozdíl je jen v prostředí.

Poslal jsem minulý týden technický dotaz na oficiální servis Sony, nikdo mi neodpověděl, tak jsem dnes zaurgoval a volala mi milá slečna ať to tam pošlu že se bude jednat o vadu. Podle toho soudím že o nějakém problému ví, ale víte jak to je TOP SECRET! V pondělí to tam pošlu a uvidíme ???

PS: Mají to dobře vymyšlené, vymění kus za kus a nikdo ze zákazníků nikdy nezjistí v čem je problém :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Měl jsem jí položenou to až dnes jsem jí dal na stojáka. Když byla položená tak to řvalo ještě víc :D. jinak je to Čína CUH-1116A. Kupoval jsem to v herní svět v Liberci a když to půjdu reklamovat tam tak to bude na měsíc, nejde to vyreklamovat u Sony jako to je u Apple že stačí zajít do applestore i když je od Vodafonu?

Muzes to dat normalne do Sony a pohoda. Davam tam DS4 a do dvou dnu novej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu