Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Koupit nebo počkat??


reawow1468627327

Otázka

Recommended Posts

  • 0

Já si myslím, že Sony je už trochu jinde než v roce 2006 kdy vyšla první verze PS3, takže ohledně hardwaru bych se nebál a za 8k bych do toho šel. A že jsou nějaké chyby v softwaru atp. aktualizace je vyřeší. A počítat s tím, že do roka či dvou bude Playstation pod 8k, nemyslím si. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To je worldwide problém s fifou, prostě zahraješ zápas a vždy hra spadne, jak v kariere, ve vykopu,kdekoli...prostě dohraješ zápas a spadne hra s errorem...tusim,ze vsechny EA hry na PS4 jedou moc špatně...jsem projížděl fora na sony i na ea a psalo o tom hrozne moc lidi...a nedá se s tím nic delat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Rozhodně se nevyplatí spěchat a za 8 000 to za dva roky koupíš uplně běžně. Když ne oficiálně, tak přes inzerát určitě...je "nesmyslené" kupovat jakoukoliv konzoli v launchi. Nic není vychytané, hráči jsou pokusní králíci a není moc co hrát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

o cenu konzole mi moc nejde dkyž pujde dolu tak třeba za 3 roky a to treba pouze o 2-3tis. Jde mi spis o to zda se to vyplati hardwarově, software se může upgradnout. Když byly první konzole tak tam byl hodne problem s (jestli se nemylim) červenym svetlem přehrati. Tak zda to je i u tehle. Pokud neni zas v tom nejaky velky problem tak ji koupim. Flash bude za dlouho a čekat tři roky se mi moc nechce max jeden rok :D. Hry bych hral převažne prave FIFU a Knack

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

upřímně kdo z těch, co si to předobjednali nebo schání v tuto dobu, kupovali PS4 na jiné věci než hraní? Taky mě štve že tam zmizela podpora MP3 a DLNA, ale je to slíbené, stejně jako suspend chybí, zatím...však dodají, teším se na aktualizaci "1.6" která je pozdržená údajně kvůli japonskému release na 22.unora, což dává smysl protože tím ušetří čas a více opraví..

Ale po herní stránce( a od toho ta konzole je) nemám "skoro" výtek. Za 8k supr cena, navíc máš jistotu že to je skoro nové :D Já dal za svou Player edition 13 500 Kč, navíc s ještě s poruchou( furt to funí, aktuálně v servise)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Adam Bogocz: to je to čeho se bojim abych ji nekoupil a nebyla hodne poruchová. Předtim jsem mel xbox slim poruchovost vůbec žadna (ale nevyhovoval mi).

No přehravaní filmu to je taky důležita vlastnost ale to jak jsem četl by snad meli upgradem opravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

PS4 měli problém s HDMI, ale pouze US day 1 kousky, do EU se nedostaly. Do EU se dostaly snad jen ty co funí, a těch zas tolik nebude, prohledával jsem internet a moc tam toho nebylo... řekl bych že postižených bude v promilích... PS4 je opravdu dílenský majstrštik :) co se například kvality BD jednotky týče, to ukáže čas....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

U ps3 se s HW nehybalo ne? Tak ps chci práve na ps4 jestli nejak funi (doufam že moc ne) tak to nevadi :) jde mi hlavne o to zda jsou v obehu nejake poruchove kusy co se týče třeba přehřátí a chybi že nepujde spustit na to se zaruka nevztahuje nebo ano?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

pokud nejde zapnou tak jasně že vztahuje... funění, se ukáže jak dopadnu :)

jinak konzole se po HW stránce mění a nemění... nemění se výkonová specifikace, tzn. RAM tam musí být stejně, processor musí tikat na stejné frekvenci, nemůžou přidat jádra GPU... co ale můžou udělat je udělat nový design z venku, to se projeví většinou i předesignování základky, případně chlazení a pod... PS2 prošla celkem asi 17 iteracemi , z toho prvních 10 nebylo viditelných(až na odebraný firewire)

Upraveno uživatelem Adam Bogocz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak ono zabugobane hry to je jak kdybych si chtel koupit xbox one to bude zabugovane jeste vic :D. Her moc neni ale neni to zase takove minus jelikož aspon budu mit čas nejakou dohrat a pak začit rovnou jinou když by jich bylo hodne tak bych nevedel co dřiv hrat. Filmy si pouštim na NT, hodilo by se prehravat pres wifi ale třeba čase upgrade napraví. Šlo mi hlavne o herni vlastnosti jako je třeba ovladač co vi na nej? Jak se snim hraje? Jestli se vztahuje i reklamace na to že se přehřeje tak to ho vezmu, žil jsem domnení že to nejde :D. Jeslti je vez zavad po HW tak to je super bal jsem se že to nebude doladene SW můžou čase upgradovat takže z tehle stranky bych se nebal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ovladač? Myslím že kdo vlastnil PS3 tak se přímo vznáší :D ale je fakt že jsem četl že někomu kdo byl z PS3 zvyklý na vyšší analogové páčky mu ty nižší vadily, výsledkem je menší trajektorie prstu.... ale jinak bomba, hlavně 3.5 mm jack pro sluchátka a mic... osobně jsem si oblíbil repráček v ovladači, např. v Knackovi je ten finální cinkot těch relikviíí přímo z ovladače(což dává smysl)... pak je tu nevypnutelný lightbar, což je žhavým tématem diskuzí(nechápu, komu to vadí tak as si dodělá HW vypínač ) :) pak ze 4 hlavních tlačítek ostranili "senzor" měření síly stisku, ale bez toho se dá žít.... vesměs opravdu dobrá egronomie držení, křivkový tvar L2/R2 taky supr, pevný, bez lagu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu