Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Batman: Arkham Knight


tekken90

Recommended Posts

Dnes bude odhalen Batman: Arkham Knight

Na dnešek vývojáři z Rocksteady Studios už několik týdnů připravují velké oznámení, které odkryje jejich několik let vyvíjenou hru. Ta má být na obálce Game Informeru, která bude zveřejněna v následujících hodinách. Už nyní ovšem víme, že tou tajnou hrou je Batman: Arkham Knight, která vyjde letos na podzim pouze pro next-gen konzole PlayStation 4 a Xbox One. Z popisu víme, že si zajedeme konečně v Batmobilu, vrátí se celá řada padouchů a má se jednat o finále celé série. Zatím se můžete níže pokochat obalem, který odhalil britský obchod Game. Za pár hodin vám přineseme několik dalších informací.

post-885-14687172559354_thumb.jpg

Temný rytíř se vrátí v epickém finále - Batman: Arkham Knight - trailer

Předchozí novinku jste si určitě přečetli. Únik obchodu Game trochu překazil plány magazínu Game Informer, proto svoji obálku odhalil už nyní. Batman: Arkham Knight je tedy skutečností a vyjde letos na podzim pouze pro next-gen platformy PlayStation 4, Xbox One a PC. Majitelé ostatních konzolí se bohužel nedočkají, vývojáři se totiž nechtějí omezovat starším hardwarem. Vývojáři z Rocksteady slibují, že Batman: Arkham Knight bude doposud největší hrou s Batmanem, přinese velký otevřený svět, v němž bude možné jezdit Batmobilem, vůbec poprvé v celé sérii. Vrátí se i staří známí protivníci, mezi nimiž je Scarecrow, Penguin, Two-Face, Harley Quinn a další.

post-885-14687172561861_thumb.jpg

..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...
  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj,

tak necelý měsíc do vydání hry a já tu nějak postrádám žhavou diskuzi na téma Batman: Akrham Knight!!! :))

Musím přiznat, že jsem sám moc natěšený nebyl, po oznámení jsem si říkal: jééé to samé už po 3.... ale v poslední době se ukázalo, že hra se bude chtít trochu odlišit a nabídne propracované město s minihrou v podobě Batmobilu - viz. gameplay

, zajímavou funkci Dual Play (
) a v neposlední řadě parádní dabing
.

K dostání jsou verze:

Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight Special Edition (Steelbook)

Batman: Arkham Knight Limited Edition (Steelbook, Art book, Comics, Soška)

Plánujete někdo kupovat? Máte předobjednáno? případně kde jste kupovali svojí verzi a jaká to byla? Bude se jednat o důstojné zakončení batmanské trilogie, nebo očekáváte už po x-té tu stejnou recyklovanou látku bez důvodu se k ní vracet? Překvapí hra stejně jako Shadow of Mordor (která je za mě skutečně bravurní záležitost) nebo zklame podobně jako Assassin's Creed Unity?

díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já sem byl z počátku taky trochu skeptickej, protože Asylum bylo výborný, City bylo slabý, a Origins bylo zase výborný. Pak ještě verze pro VITU, alo o tom bych radši pomlčel...Ale poslední díl vypadá fakt moc pěkně.

Rozhodoval sem se tak dlouho (chtěl jsem limited edition) až mi ji z JRC vyprodali, tak jsem objednal tady http://www.zavvi.com/games-ps4/batman-arkham-knight-limited-edition/11095348.html?autocomplete=productsuggestion ale ještě před 2 týdnama a to bylo o 10liber levnější. už se na to hodně těším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Já teprve stahuju. Někde mezi dodavatelem a mým ptodejcem her (objednal sem limited edit.) se stala chyba a hru si objednalo víc než se dovezlo, takže místo toho abych hrál tak sem musel řešit takový hlouposti. No jo, obchody v anglii no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám teď rychlou přípojku, ale co teď stahuju Driveculb PS+ a Planetside 2, tak je to voser, řekl bych, že je za tím SONY a jejich infrastruktura, děs tohle to.

Pomáhá údajně přenastavení DNS a MTU. Včera jsem na PS4 nastavoval jiné DNS a krapet to pomohlo, ještě zkusím pohrát si s MTU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jistě a hned několik a už i první česká :-)

http://www.metacritic.com/game/playstation-4/batman-arkham-knight

http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=batman-arkham-knight-3ysg

Upraveno uživatelem mikas_cze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem mám na Vás prosbu, řeším problém s Batmanem. Mám stáhly update, ale v misi, kdy má Batman jít do vzducholodě mám problém s tím, že tu do které mám vlézt nevidím pouze na ní přistanu (jako když chybí kodek u grafiky na pc) tak chodím ve vzduchu jinak mě ve hře vše funguje bez problému proto dělám vedlejší mise , protože nevím, jak tenhle problém odstranit nebo čím to může být a PS4 mám taky aktualizovanou. Nevíte někdo čím by to mohlo být u žádné hry se mi to ještě nestalo zda to může být chyba DVD ? Instaloval jsem hru dvakrát a dvakrát čekal na ten update než se stáhl,abych vyzkoušel uloženou pozici zda tu posranou vzducholoď uvidím. A pořád nic. Děkuji za každou rady či tip co s tím může být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem mám na Vás prosbu, řeším problém s Batmanem. Mám stáhly update, ale v misi, kdy má Batman jít do vzducholodě mám problém s tím, že tu do které mám vlézt nevidím pouze na ní přistanu (jako když chybí kodek u grafiky na pc) tak chodím ve vzduchu jinak mě ve hře vše funguje bez problému proto dělám vedlejší mise , protože nevím, jak tenhle problém odstranit nebo čím to může být a PS4 mám taky aktualizovanou. Nevíte někdo čím by to mohlo být u žádné hry se mi to ještě nestalo zda to může být chyba DVD ? Instaloval jsem hru dvakrát a dvakrát čekal na ten update než se stáhl,abych vyzkoušel uloženou pozici zda tu posranou vzducholoď uvidím. A pořád nic. Děkuji za každou rady či tip co s tím může být.

zjevně ti chybí ve hře textura, já bych se pokusil celou misi načíst znovu, je možné že se ti to uložilo do nějakého checkpointu který se ti "zabugoval", dopočuji udělat video a napsat na support vydavatele hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu