Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Batman: Arkham Knight


tekken90

Recommended Posts

Taky za mě musím říct že hra naprostá bomba... Grafický slast pro oči na PS4 bez zásadních framedropů odehráno sice pár minut, teď se věnuji asi největší a nejdelší hře svého života a to Zaklínačovi 3: Divoký Hon. Jinak i po pár minutách si troufnu říct, že Batman patří do sbírky každého hráče, který si chce užít konečně aspoň trošku tu next gen grafiku. Tak už se těším až se po Geraltovu putování pustím do příběhu jednoho z hlavních hrdinů z rodiny DC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nevím no ale mě teda batman zklamal je to přeplácané dali tam plno p.íčovin a musím tapat a pomáhat si youtubem to na starých konzolích jsem si hru užíval a byl to super relax

Tak už jsem se bál, že jsem sám. Graficky super, ale jinak zatím moc nechápu, proč je to vysoce hodnocená hra :o/ Silně mi to připomíná Infamous v líbivém kabátu. Nevím, nesedlo mi to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle toho co píšeš tak mi přijde že si nehrál ty díly předtím. Neříkám že je to špatný, ale po třetí už je to stejný...každopádně ten batmobil je na tom nejhorší. hraju to na hard, a jedinej případ kdy mě zabijou tak je v batmobilu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli máš rád comixy a konkrétně Batmana tak do ní běž, nevím jak se pohybují ceny v čr, já ji dostal zadarmo, ale v UK. Ale kolem 700kč ji asi seženeš. Má super příběh, jako předchozí díly, výbornou grafiku. Jen mi tam nesedí batmobil, což by pro tebe problém být nemusel, protože v předchozích dílech nebyl, a jelikož si je nehrál tak plus pro tebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem měl objednanou limited edtion s figurkou v přepočtu za 4000. Ale něco se "pokazilo" na cestě mezi dodavatelem a prodejcem a tak sem dostal zadarmo reedem cod ke stažení. Ale dost lidí už to má dohraný a myslím že na nějakých bazarech už to bude za rozumný peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se Vám stalo, že Vás hra prostě nepustí dál? poprvé se mi to stalo v laboratoři, kde mi nešli otevřív dveře do místnosti kde byl scarecrow a teď znovu v misi se vzducholodí, kde nemůžu hacknout dveře. Když už jsem to dělal po několiká to stejné, tak jsem si pustil návod, jestli jsem něco nepřehlédnul, ale ne. Místo toho abych měl možnost hacknout dveře, tak jenom naklápím vzducholoď sem a tam. Máte s tím taky někdo takový problém. Jinak je to dobrá hra v moc pěkném kabátku, ale tohle mě opravdu vytáčí, když hodinu se nehnu z místa :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Zdravíčko, prosím vás, nevíte co musím udělat,abych dokončil mise Světlík (Ten s tím plamenometem) a mise kdy hledám toho vraha? Nemůžu to dodělat, protože to vyžřaduje batmobil, ale do té části kde se má úkol dokončit se nemůžu batmobilem dostat. Mám tam zvednutý most a nevím jak ho hodit dolů. Jeden už jsemve hře dolů dal, ale ten druhý ne. V příběhu už jsem celkem daleko, takže si chci dodělat nejdřív vedlejší a až pak hlavní. Nechápu proč to takhle ♥♥♥♥♥sky vymysleli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super hra, ale ten konec vysloveně podělali. Proboha 250, nebo kolik otazníků? To je trošku ujeťárna. Každopádně, mě to ukazuje, že jsem udělal 80 procent a že mám zavřít ještě 3 zločince a otevře se mi ta poslední "mise". Mám 6 nedodělaných vedlejších misí, tak si říkám, když píšou, že mám dodělat 3, tak možná stačí 3. Uvidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu