Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bundle Copy


zabak79

Recommended Posts

Zdravím,

koupil jsem si na Herním světě hry Kinect Sports a Kinect Sports: Season 2 za 658 Kč. Po rozbalení jsem ale zjistil, že obě na sobě mají žlutý proužek a na něm nápis Bundle copy. Měl jsem za to, že Bundle copy hry jsou přibaleny k Xboxu (v balíčku) a samostatně jsou neprodejné. Na webu byl obrázek BEZ popisu Bundle copy. Příjde mi to celkem drzost. Může prodejce samostatně prodávat hry Bundle copy? Díky za názory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Určitě máš nárok na výměnu anebo odstoupení od obchodu. Bez ohledu na fakt, že se obrázek neshoduje s realitou (pokud to vtipně neschovávají za text, že obrázky jsou pouze ilustrativní), měli by na skutečnost, že jde o bundle copy upozorňovat.

O serióznosti takového obchodu to zřejmě moc nesvědčí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

To jsi pekne naletel , tady v tomto baleni mas za 500,- obe hry a nove ne bundle copy .

http://www.jrc.cz/hra_x360_kinect_ultimate_sport

Jinak jestli jsi to nerozbalil z folie urcite ti to prodejce vymeni . V opacnem pripade nevim proc jsi to rozbaloval kdyz bundle copy nechces .

Podle meho nazoru je to to same jako nova hra jen je na ni napsano bundle copy , takze s timto asi nepochodis .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

No taky jsem v jednom nejmenovanem obchode ze Zlina objednal hru Darksiders 2 a prisla mi s napisem bundle copy obsah baleni byl i s DLC kodem, vzhledem k tomu ze stala 290Kc (jinde je podstatne drazssi ) , tak me to ale vubec netrapi. Kazdopadne nikde na hre neni napsano, ze jde o samostatne neprodejnou verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu