Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

hardisk z notebooku


gaga6

Otázka

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

Můžeš použít 2.5" disk z notebooku, dát ho do rámečku (googli, dá se koupit na spoustě místech) a pak ho dát do Xboxu. Toto ale platí pouze o FAT verzích Xka a disk se pak ještě musí tuším nějak upravovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Nevím, jak jsem říkal, teoreticky ano (protože se jedná o 2.5" HDD), ale disk se nějak musí upravovat (nevím jak, naposledy jsem pracoval s původním Xboxem, kde je to jinak) - nefunguje to jako plug&play.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Jak konkrétně jsi disk k Xboxu připojoval? K tomu 30GB - čím jsi ho formátoval? Použij třeba program SwissKnife, nebo jiný partition manager a naformátuj to přes něj.

Upraveno uživatelem spenat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

já jsem zkoušel hodně programů na formátování HDD FAT32 a jediný, který mi nechal stejnou velikost byl program EaseUS Partition Master 9.2.1 Professional Edition :-) ale jednalo se o externí disk a tam je to trošku složitější než u klasickýho interního - myslím, co se týká formátování ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

pokud jsi to už zformátoval, tak to nezachráníš (maximálně zkus tohle http://www.piriform.com/recuva , ale moc bych tomu nedával)... jinak i já jsem si pořizoval 320GB interní HDD, jen jsem ho vložil do rámečku, našel si ho v settings, sám se zformátoval a šlape (mám RGH)

Upraveno uživatelem sovik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu