Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

XBOX ONE a Flash ? je nějaka naděje ?


hotar94

Otázka

Recommended Posts

  • 0
No ja nevim ale podle me uz je xbox one prolomen kdyz sou warez hry na xbox one proc by jinak byli ke stahnuti dovedete my tohle nekdo rozumne vysvetlit ?

Jo a kaslete na pravopis nemusite me ohledne toho poucovat to pisu raci dopredu .

To by mě taky zajímalo, hned jak jsem je viděl tak mi napadlo že je prolomenej :)

no teď mam PS4 ale klidně bych pořídil i Xone na občasnej warez :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak už psal Dweightee888, to nic neznamená. Ripnout CD/DVD/Blu-Ray je jedna věc, ale spustit "zálohu" na konzoli je věc druhá. K tomu se musí obvykle upravit nějakým způsobem konzole, a to chvíli trvá, než se najde příslušný způsob. A občas docela dlouho a s různými omezeními, viz. PS3.

Warez grupy ripují všechno co vyjde, i když to prakticky nemá význam. Berte to jako "do foroty", až půjde (pokud to půjde).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já tedy něco málo ohledně PS4 našel, ale jestli je to fake, nebo ne opravdu nevím. Zkus PS3news.com, něco tam je.

Nějaké prolomení ze strany MS bych asi vyloučil. Sice by to možná zvedlo prodeje konzolí, ale ne prodeje her. A software je právě to, na čem se vydělává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj , na toto téma jsme zabrousil , protože mne momentální situace taktéž velice zajímá, jsem obyčejný pracující člověk se středním platem a plány v brzké době založit rodinu. Tudíž pokud by byla možnost (jako u X360 ) zakoupit X one. U , a tím mu chci ještě jednou poděkovat za jeho kouzelné ručičky X-moda nechat předělat na flashlou verzi jako RGH ,byl bych naprosto spokojen. Určitě nejsem s partnerkou v situaci kdy by jsme si mohly dovolit měsičně koupit 2-3 hry aby nás to zabavilo a RGH z X 360 mně velice chytla ,jednoduché otázka 2 hodin přes torrent a jde se hrát. Tím bych chtěl dát vzkaz uživateli Dweightee888. "Pokud máš peníze kupovat neustále hry, v pohodě kupuj originál jsem pro, ale chovej se slušně k lidem a netlač jim do hlavy tvé "keci" o tom co by kazilo hru a tak dále." Pokud by nějaký flash vyšel určitě si konzoli zakoupím momentálně only dream.. budu sledovat forum kdyby se na něco přišlo budu rád . Hezký den všem

jsem obyčejný pracující člověk se středním platem a plány v brzké době založit rodinu A CHTĚL BYCH SI KOUPIT AUTO NA KTERÉ NEMÁM A TAK HO PUJDU UKRADNOUT ... vole to je názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jsem obyčejný pracující člověk se středním platem a plány v brzké době založit rodinu A CHTĚL BYCH SI KOUPIT AUTO NA KTERÉ NEMÁM A TAK HO PUJDU UKRADNOUT ... vole to je názor

Pokud bych to auto chtěl, ale určitě bych si ho nechtěl kupovat a taky nekoupil, pokud by nikde neubylo, nikomu nechybělo a bylo zaparkovaný kousek před mojí garáží (s tím, že autobazar je 20 km daleko)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to je konverzace, všichni do jednoho co jsou tady, všichni, jste si někdy něco stáhli, vypálili. Toto forum jistě nevzniklo za účelem třídit a posuzovat lidi jestli si kupují originálky nebo ne. Takový chytrý lidi, co říkají ať si lidi koupí tu hru raději a nestahují jí, že je to krádež, tak bych nakopal do prdele, protože doma mají určitě postahovaný hry a xka s RGH, nehrajte si na chytráky s plnou peněženkou. Znám případy, kdy i lidi co peníze mají, za hry neplatí, a nedivím se jim, při takových cenách poměrem výplaty v ČR a cena jedné hry je směšné! Rovnou bych vám takovým chytrákům zakázal vstup na toto forum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A ty si zase uvědom, kolik peněz, nervů, úsilí, energie a času stojí takovou kvalitní hru vytvořit!Proto to všude vypadá jak to vypadá.Někdo pracuje, tvoří hodnoty a dělá co ho baví PRO LIDI nejlíp jak umí a ostatní by byli nejradši, aby to bylo zadarmo.Já furt říkám že jsou lidé v globále odpad vesmíru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Vytváříte tu naprosto, ale naprosto zbytečné hádky. Tenhle topic byl vytvořený proto, že se chtěl někdo zeptat, jak je to s prolomením Xbox One, který stejně pravděpodobně dříve či později prolomený bude, ať se vám to líbí, nebo ne.

Pokud jste proti stahování, prostě tohle téma ignorujte. Pokud vám stahování nevadí, nebo vás to prostě informačně zajímá (mě to třeba zajímá a to i přesto, že si stejně Xbox One neplánuji pořídit), tak se do diskuze klidně zapojte, ale upřímně nevidím sebemenší důvod, proč se tady hádat - stejně jedna strana nepřesvědčí druhou a naopak. Je to prostě každého věc, ať se vám to líbí, nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Znám případy, kdy i lidi co peníze mají, za hry neplatí, a nedivím se jim, při takových cenách poměrem výplaty v ČR a cena jedné hry je směšné! Rovnou bych vám takovým chytrákům zakázal vstup na toto forum.

Kradou se i app, a hry které stojí řádově pár desítek korun,Ale vývoj stál pár set tisíc, nebo pár milionu.

Opravdu bizarní jsou třeba statistiky míry pirátství na takovém Androidu, kde takřka u veškerého obsahu je míra pirátství od 85% do 95% je v podstatě jedno jestli ta app , či hra stojí 150 nebo 5 Kč kradlo by se ve velkém, i kdyby ta cena u her byla 0,5 Kč.

To není o penězích ,ale o lidech.

Vykládat jak moc tomuto prumyslu škodí piráti,by bylo nošení dříví do lesa.

Co dokáže pobavit nejvíc :D, když se některý z těchto lidí snaží obhajovat svoje chování výmluvama na cenu, nebo morálku.

Když už někdo krade tak ad krade, ale jak se říká "drží při tom hubu" a nesnaží se vymýšlet blbé duvody jak svoje chování obhájit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

HonzaT, OpenGL co pak vás přivedlo na toto forum? potřebovali jste pomoc s RGH? nebo s Flashem? :D spenat má jedinej pravdu, tak co. Není to o tom jak říkáte "obhajoba" přečtete se spenatuv příspěvěk více krát. Tímto bych uzavřel debatu, protože HonzaT má doma vypálené a stažené snad všechny cd a dvd Evy a Vaška. OpenGL ???? Tak to je sama o sobě KOPIE :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Přesně tak a já v tom nevidím žádnou krádež internet si platím a na internetu je to volně ke stáhnutí to mi fakt nepřipadá jako krádež a s těmi vývojaři jste už trapní ti žádnou bídou netrpí to vidíme na těch jejich E3 konferencích a jak říka Špenát taky neplánuju Xone kupovat, ale taky mě to zajíma od toho to forum vzniklo aby když někoho něco zajímá nebo když něco neví aby se zeptal a klidně si založte místnost pro největší poctivce co si nikdy nic nestáhli a tam to můžete řešit.

Upraveno uživatelem Samopall
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Samopall - taky pravda. Vývojářům nejde ani tak o hru samotnou jako takovou, ale o to sehnat spoustu sponzorů, reklam,reklam a reklam a tu reklamu stejně zaplatí všichni, ať už stáhneš něco z netu nebo ne. Řekl bych, že vše je reklama a v našem případě "hra" je jen vedlejší produkt.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Melete tu sra*ky! Podle mě je zbytečné vubec zakládat téma na takto utopické téma( aspoň prozatím), kaźdopádně kdo chce flash nebo RgH a nebo cokoli co se týka kopií her at si to nechá aplikovat! Je to na kazdem z nas co chceme a to jestli si stahnu hru a zahru je uplne jedno, ja bych to rozhodne nekupoval, proc? Ne proto ze nemam penize ale tydle prachy muzu vlozit treba do svych decek, zaplatit jim skolu! Jenze lidi co si kupuji origo jsou bud lidi s platem v jine svere nez my obycejni, nebo jsou to lidi kteri maji rodice kteri jim to vse plati nebo potom lide kteri setri pouze na to aby si mohli koupit super paradni oroginalni hru a vic je nezajima! At si kazdej dela co chce a uz nemelte o tom kdo krade a nekrade, uz jen to ze jste zde na foru to o necem svedci! Nekdy se chytam za hlavu co dokaze spojeni clovek-klavesnice!!!

Ola Hej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
HonzaT, OpenGL co pak vás přivedlo na toto forum? potřebovali jste pomoc s RGH? nebo s Flashem? :D spenat má jedinej pravdu, tak co. Není to o tom jak říkáte "obhajoba" přečtete se spenatuv příspěvěk více krát. Tímto bych uzavřel debatu, protože HonzaT má doma vypálené a stažené snad všechny cd a dvd Evy a Vaška. OpenGL ???? Tak to je sama o sobě KOPIE :D

Asi ti uniklo že tohle forum není jen pro warezaky.

btw : až budeš chtít příště někoho zesměšnit dej si alespon záležet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu