Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox Gold na 7 dní zdarma!


spenat

Recommended Posts

  • Junior Moderators

Stačí postupovat podle tohoto videa a gold je váš :) Podotýkám, že dle jejich podmínek se Xbox Live kód musí uplatnit nejpozději do 31.10.2014. Kódy, které máte na stránku (skittles) napsat, jsou v popisu videa.

Tipy a poznámky k získání Goldu:

- Já osobně používám kód 95WJ9, funguje ale i kód S4VK3. Kód, který vidíte ve videu, už nefunguje.

- Pro adresu použijte toto PDFko.

- Po získání kódu vymažte historii a cookies ve vašem prohlížeči, použijte IP hider a akci budete moci zopakovat, samozřejmě s jiným mailem.

- Pokud vám to píše něco ve smyslu "invalid mail", používejte jen maily od Google, nebo Yahoo.

- Pokud nemůžete mail s kódem najít, počkejte 10 minut a zkontrolujte, jestli jej nemáte ve Spamu (končí tam dost často).

25.7.2014: Akce je stále funkční, pořád si můžete generovat kódy!

Upraveno uživatelem spenat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Samozřejmě můžeš, nicméně jsem zjistil, že se kódy musí aktivovat nejdéle do 31.10.2014, jak stojí v jejich podmínkách:

Xbox Live Gold Codes must be redeemed by 10/31/14.
Upraveno uživatelem spenat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators
Kódy, které máte na stránku (skittles) napsat, jsou v popisu videa.

Píšete tam špatný kód, použijte ty, které jsou v popisu videa (stačilo by si přečíst to, co jsem psal), tzn. já třeba používám 95WJ9, ten mi jede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

wopiczak: Jaký mail používáš? Používáš google, nebo yahoo?

Jinak poznatek - vypadá to, že k dnešnímu dni zavedli kontrolu na IP adresy - když to zkusím z jedné IP, napíše mi to "You are not eligible". Po změně IP adresy to ale zase jede - návodů na to je na netu spousta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

To "Adress" je tam teďka nově, ještě jsem to nezkoušel, ale předpokládám, že stačí použít fake adresu a pojede to.

wopiczak: Na Gmailu mi to přišlo do záložky "Promo akce", tak se mrkni ještě tam.

Upraveno uživatelem spenat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu