Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gta v


RiderMaza

Recommended Posts

Nebyl by tu nekdo kdo by se mnou zahral heist? GTA jsem na dlouho odlozil, protoze jsem zustal viset na misi Humane labs - Deliver EMP, s tema tatarama se to proste neda hrat. Posledni dva vecery jsem to zkousel znovu. Nejen, ze cekam treba 20 min nez se ke me nekdo pripoji, ale pouze jednou se mi to podarilo zahrat. Nejvic me nastve, kdyz po 20 min v lobby se podari misi naplnit a nekdo leftne na vyberu vybaveni postav... to se mi stalo ted 3x. Tzn. moje skore je, ze jsem byl dohromady 3 hodiny v lobby, jednou si zahral s trema restartam a 3x mi nekdo leftnul po tom, co se mise naplnila. :( Tahle mise je bohuzel dost zasadni na ukaznenost hracu a to je fakt problem.

Jinak mi prijde, ze s heistama pro me GTA skoncilo, to na co jsem tak cekal. Bohuzel bez par partaku nejsem schopen ty heisty ani dohrat. A kdyz po me nejakej ........ v misi strili nebo se me snazi prejet, tak to bych vylitnul z kuze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s odstupom času si uvedomujem, aké som mal na začiatku šťastie, čo sa heistov týka.. ako začiatočník s levelom 15 som sa dal počas jednej race do reči s nejakým hráčom, z ktorého sa vykľula baba z juhoafrickej republiky a tá, s ďalšími ľuďmi z jej friend listu, mi pomohli spraviť všetky heisty za sebou v priebehu troch dní.. potom neskôr som si heisty zopakoval za iné postavy, a s touto partiou ľudí hrávame príležitostne dodnes.. juhoafričanka, brazílčan a francúz.. komunikujeme aj mimo hru, či už cez whatsapp alebo facetime.. je to fajn, pretože s PS4 pripraveným pod stromčekom zostane už asi iba pri tom, keďže cross platform hranie podporované nie je a ani nebude.. (ak sa teda PS3 vs PS4 považuje tiež za "cross platform", uhm).. tak či tak. hamony, najjednoduchší spôsob je pridať sa do nejakej aktívnej groupy a hrať s ľuďmi odtiaľ (aj keď, ja som strávil 130 levelov v CZSK Brotherhood, pričom som nikdy s nikým z tejto groupy neprehovoril v hre ani slovko, heh). proste základ je mať mikrofón a komunikovať. a hlavne v prípadoch ako priblblý Humane Labs Raid s Deliver EMP.. to môže byť fakt frustrujúce.. pokiaľ sa mi za pár dní podarí úspešne transfer postavy z PS3 na PS4, kľudne ti s tým pomôžem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hamony, nie je problém.. v piatok môžeme skúsiť.. s random hráčmi hrávam iba fleecu.. setupy spravím väčšinou s jedným hráčom, ktorý mi vždy dá nejaký dôvod nezavolať ho do finále (po druhom setupe ma zastrelí alebo neustále do všetkého naráža a pod.) a potom idem do finále s iným, ktorému dám 30%, keďže so mnou nerobil setupy.. keď chce viac, zruším to a počkám na iného. fleecu chcú robiť vždy všetci;) tí hráči sú väčšinou spokojní, lebo za cca 6 minút môžu zarobiť tých 40K a mne zostane 100K (keď je to opačne a niekto zavolá na finále mňa, tiež si vezmem iba 30%).. každopádne, žiadny iný heist okrem fleecy by som s random hráčmi nehral... nestojí to za tie nervy;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi pridejte si me taky ID W1DR4, rad bych ty heisty zkusil, ale zazitky mam podobny jako hamony. Vetsinou komunikace zadna, cekani dlouhe a nebo to nekdo kazi... Rad bych to zkusil, neni problem se domluvit.

Aktualizace 12. 3. 2016 - stále sháním lidi, dejte request s textem GTA a ozvu se...

Upraveno uživatelem Wyder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do crew ťa nikto pozývať nemusí, proste sa pridáš do ktorejkoľvek otvorenej crew, ktorú nájdeš (cez stránku rockstarsocialclub).. a na čo čakáš? na hráčov online? kopu misií môžeš robiť sám a pokiaľ ich robíš iba kvôli peniazom, je to ešte lepšie, pretože aj keď máš misiu takmer hotovú, môžeš chvíľu počkať a dostať tak väčšiu odmenu, keďže platí "čím dlhšie trvá misia, tým viac peňazí dostaneš".. na gtawiki máš dokonca rozpísané, akú vysokú odmenu dostaneš za určitý čas v konkrétnej misii.. maximálne sa oplatí hrať misiu 15 minút, vtedy je odmena najvyššia..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar!

Takže, vyjedu si na projížďku, jo bezva. Ukradnu si auťák, nablýskanej jako prase, paráda.. Zajedu do garáže a nechám ho zaparkované, hru uložím a vypnu. Aaaa, doinstaloval se mi update, paráda, ale je pozdě už, zkusím zítra.

Následující den hru naloaduju, a jdu do garáže, že se projedu...

WTF? Kde mám auto? A proč jsou z něj jen pneumatiky? TVL, ono je neviditelný! Ale nejde s ním odjet, a nic.. Sere mě to, kua!

Ani se mi do té garáže teď nevejde auto díky tomu neviditelnýmu chcípákovi do pi*e!

Co s tím?

Díky

Upraveno uživatelem Akira
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dramaticky by som to nevidel.. pokiaľ máš plnú garáž a chceš tam vopchať ďalšie auto, hra sa ťa spýta, ktoré aktuálne auto v garáži chceš nahradiť novým.. neviem, či aj pri vjazde to garáže, ale keď napr. nakupuješ online.. takže to by malo vyriešiť tvoj problém.. keď náhodou nie, skús zavolať mechanikovi, nech ti ho dovezie.. a keď ani tak nie, tak napíš na support.. v najhoršom prípade ti odsúhlasia rollback a pôjdeš z nejakej predchádzajúcej uloženej pozície z ich zálohy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Moderators

Hledam tri rozumne hrace, kteri by se chteli pustit do Mastermind challenge nebo si obcas jen zahrat GTA online. Idealne nekdo nad 18 let, kdo ma v poradku psychiku a hry jsou pro nej predevsim zabava :)

Nick mam na psn stejny jako tady..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

martinoslav: to myslíš Criminal Mastermind? tj. všetky heisty s rovnakým teamom ľudí na hard bez jedinej smrti? Alebo len Mastermind, tj. 25 platinum za heisty?

keďže som prešiel trikrát Bloodborne, môžem sa zase venovať trošku GTA5.. čo sa týka tvojich požiadaviek: dospelý už som.. psychicky snáď v rámci normy.. aj bavíť sa viem.. akurát teda, na Criminal Mastermind treba hlavne skill, lebo niektoré setupy sú teda fest náročné a ani raz nezomrieť je umenie.. na to si ja osobne netrúfam.. ale len tak nezáväzne si zase niekedy rád zahrám;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Budu moc rad, kdyz se do toho se mnou pustis :) Rad bych ziskal 10 milionu za provedeni vsech heistu bez umreni. Je to narocne, ale jde to :) Mam level 165 a kazdy z heistu jsem prosel xkrat, jsem si jisty, ze to zvladnout jde :) A spolu uz jsme hrali, jsi solidni chlap a kdyz bychom sehnali jste dva takove, budu spokojeny ;) Hezky vecer, Martas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uvidíme, či sa niekto ďalší ozve.. jasné, že to zvládnuť ide, ale napr. ja som lvl skoro 200 a heisty som hral len jeden jediný krát (okrem fleecy a prison breaku), tak preto sa obávam, že nebudem veľmi prospešný.. a nerád by som bol ten dôvod, že celý team kvôli mne príde o achievement.. ako som to tu už kedysi predtým písal.. keď som začal hrať, mal som šťastie na dobrých ľudí, ktorí mi pomohli a touto časťou hry som prešiel ako nič. akurát začínam mať dojem, či to nebolo na škodu;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Je to jen hra, kdyz to pokazime, muzeme se o to pokusit znovu :) Stejne jsou ty zazitky behem hrani a zabavy prozite pres paety chat lepsi nez samotny vysledek :) Pokud to zmaknem, je to uz jen tresnicka na dortu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu