Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gta v


RiderMaza

Recommended Posts

A máš jí oficiálně potvrzenou? Včera přišla oficiální cena z Cenegy a ta je trošku jiná :).

myslim,ze od cenegy neberem,ale rovnou ze Skandinavie, proto minuly rok bylo mozne mezi vanocnim svatky prodavat za 999,-

Jinak po spojeni s Nay s Electroworldem jsou ceny trochu jine. Ty jsi maloodberatel, takze ceny budes mit vzdycky vyssi. Jinak se tu nesnazim tvrdit, ze ceny budou tak nizko. Tyto ceny jsou urcene pro sklad a ze skladu se to zase prodava obchodum s marzi a obchody to pak prodavaji s marzi koncovemu zakaznikovi. A protoze jsou u nas zidaci tak ocekavam nekde okolo 1700, pokud nebude letakova akce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim,ze od cenegy neberem,ale rovnou ze Skandinavie, proto minuly rok bylo mozne mezi vanocnim svatky prodavat za 999,-

Jinak po spojeni s Nay s Electroworldem jsou ceny trochu jine. Ty jsi maloodberatel, takze ceny budes mit vzdycky vyssi. Jinak se tu nesnazim tvrdit, ze ceny budou tak nizko. Tyto ceny jsou urcene pro sklad a ze skladu se to zase prodava obchodum s marzi a obchody to pak prodavaji s marzi koncovemu zakaznikovi. A protoze jsou u nas zidaci tak ocekavam nekde okolo 1700, pokud nebude letakova akce.

Tak, kdyz budou nejake zajimave letakove akce. Hned jsem davej info. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom upozorňuji, že ceny na netu (1539Kč - já nabízím za 1590Kč) jsou ceny nejnižší. Proto bych doporučoval za tuto cenu před-objednat. To, co si CZ distributor nastolil za prodejní cenu, je fakt síla ...

A posilate to treba pres PPL nebo jineho dodavatele jeste v den vydani?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A posilate to treba pres PPL nebo jineho dodavatele jeste v den vydani?

Hru odesíláme den pred vydáním. Osobne si lze hru vyzvednout v den vydání (drive by se hra prodat nemela, ale...). Hru odesilame pres Ceskou postu nebo PPL. Osobne preferuji CP, protoze u nas v pardubickem kraji chodi CP rano kolem 9, PPL jezdi az kolem 4 .. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

FPS pohled je určitě výborný a detailnější prohlížení si světa. To střílení mi příjde v tomto režimu ještě dost krkolomné, stejně tak jízda autem, ale let v letadle, hlavně v dvouplošníku, to bude asi jiné kafe. :D

Časem rozhodně jasná koupě, ale pokud v tom člověk strávil hodiny už na staré generaci, tak zas až tak nažhavený nejsem. Dám tento měsíc přednost parkuru v Paříži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela jsem se divil jak je Black Flag optimalizované skvěle,mám nahráno přes 8hodin a žádný propad. Jsem byl mile překvapený. Kdyby takhle dobře dopadlo i unity tak beru hned. Protože to bude super. Ale podle videi tam ty propady jsou a dost velký... Při synchronizací nad městem nebo i při parkouru po střechách úplně hrozný. Někdo to nevnímá,někdo bohužel jo. Třeba AC3 se taky sekalo...

A to GTA bude paráda, na ps3 ho mám,ale hrál jsem ho tak 4hodiny :-D a dobře jsem udělal :-D 11.11. Mám svátek, tak možná udělám radost :-D Ale pak už nikdy nedohraju BlackFlag.Nemůžu mít rozehrano víc her, to pak nedohraju žádnou, ale kdo to ma vydržet, když tento měsíc bude tak nabitý :-)

A to GTA je teda drahý jak kráva! Na to, že to je předělána hra... Max 1500,nejlépe 1200 a méně.

Upraveno uživatelem lupama
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu