Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gta v


RiderMaza

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Ahoj,

mám dotaz, na netu vidím mody do GTA V (Tsunami atd.) zkoušel jsem hledat, ale pořád mi není jasné, jak mody nainstalovat, nebo jinak spustit např. přes mod menu. Máte někdo více zkušeností? PS4 je moje první konzole, vždy jsem byl pcčkář.

Děkuji za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...
AHOJ, prý zmizla možnost si v menu nastavit motion blur, nevypadá ta hra o něco hůř?

a co gotten gains III už vyšel?

Ahoj, možnost Motion Blur se nastavit nedá, hra hůř určitě nevypadá ba naopak motion blur je efekt rozmazaní obrazovky tudíž bych řekl že hůře to vypadalo s tím efektem :roll:

Gotten gains III tak žádné info ohledně toho sem nečetl, jsou to ale spíše přídavky do hry nic obrovského, spíše bych mrknu na social club R* :idea:

Já osobně se bych uvítal otevření Casina v LS-Online, možnost hrát hazardní hry (Poker, Ruleta, Automaty, 21 atd.) proti hráčům a krupiérům by mohlo být přejemným oživením hry.:wohow:

Dále se chci zeptat zdali jestli byste měli zájem o menší víkendový maratón zaměřený na Heist Challenge.

Jedná se o vytvoření týmu konkretních 4 hráčů který dokončí všechny mise typu heist jak jdou za sebou. Je za to odměna 2M + výdělek z misí. :party:

Původní crew již není aktivní a z random lidma se tohle hrát nedá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, možnost Motion Blur se nastavit nedá, hra hůř určitě nevypadá ba naopak motion blur je efekt rozmazaní obrazovky tudíž bych řekl že hůře to vypadalo s tím efektem :roll:

Gotten gains III tak žádné info ohledně toho sem nečetl, jsou to ale spíše přídavky do hry nic obrovského, spíše bych mrknu na social club R* :idea:

Já osobně se bych uvítal otevření Casina v LS-Online, možnost hrát hazardní hry (Poker, Ruleta, Automaty, 21 atd.) proti hráčům a krupiérům by mohlo být přejemným oživením hry.:wohow:

Dále se chci zeptat zdali jestli byste měli zájem o menší víkendový maratón zaměřený na Heist Challenge.

Jedná se o vytvoření týmu konkretních 4 hráčů který dokončí všechny mise typu heist jak jdou za sebou. Je za to odměna 2M + výdělek z misí. :party:

Původní crew již není aktivní a z random lidma se tohle hrát nedá

Jestli jsem někdo najde tak já bych do toho šel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu