Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gta v


RiderMaza

Recommended Posts

Ta hra zase tak jiná od PS3 verze nebude, bude tam FPS, trochu hezčí a plynulejší grafika. Koukal jsem včera na let´s playe na twichi a tak nějak mě to přešlo, že bych to musel nutně mít. Pro ty, kteří to ještě pořádně nehráli, tak je to jasná volba. Líbí se mi ten vyšší framerate a není to kostrbaté. FPS ježdění v autech mi přišlo spíše mdlé, ale není to závodní simulace. Hodit se to bude spíše do letadel, na přestřelky. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak první vím určitě při chůzi first person používat nebudu opravdu se mi nelíbí jak to vypadá jako chodící kamera a nemáte ponětí o osobě za ní, naopak při akčních scénach je to super vylepšení která chválím, doufám, tedy, že tam bude nějaký hybridní režim - chůze 3rd person, auto 3rd person nebo 1st to se uvidí až ve hře, střelba apod. 1st person.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale když na to koukam tak tam nepíše ze to je gameplay z ps4 ale že bude zítra tak nvm. Na ps3 sem to moc nehrál tak si grafiku nepamatuju

GTA 5 - Next Gen PS4 "First Person" Walkthrough G…:

Ale ty zvuky motorek jsou teda hrůza...

tohle je video z last gen,stačí poslouchat hned první větu toho hráče (+ je tam i víc poznávacích znaků jako např. ve staré verzi je mini mapa ohraničená černým rámem a v nové je bez rámu a taková "do ztracena" nebo kruhový výběr zbraní taky vypadá v nové verzi trošku jinak ) ale nejvíc bijící do očí je rozdíl v pohledu do dálky a samoržejmě pokud hráč mění pohled na pohled z první osoby,tím si můžeš být 100% jistý že je to next-gen verze ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle je video z last gen,stačí poslouchat hned první větu toho hráče (+ je tam i víc poznávacích znaků jako např. ve staré verzi je mini mapa ohraničená černým rámem a v nové je bez rámu a taková "do ztracena" nebo kruhový výběr zbraní taky vypadá v nové verzi trošku jinak ) ale nejvíc bijící do očí je rozdíl v pohledu do dálky a samoržejmě pokud hráč mění pohled na pohled z první osoby,tím si můžeš být 100% jistý že je to next-gen verze ....
Tak si začínám myslet že takto stejně bude graficky vypadat Red dead redemption 2:-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu