Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

HDD 2 tb - RGH


Honza11

Recommended Posts

Ahoj, potřebuji poradit. Mám HDD 2tb od WD a RGH xka... Po připojení HDD (FAT 32) a naformátování i bez něj vidím v xku, že HDD má 2000GB ale nahraju pouze cca 32GB her.. Poraďte mi jak to mám udělat, abych mohl využít celé HDD (2tb) na hry.. (Omlouvám se zda již bylo todle téma tady někdy řešeno ale já ho nenašel)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

32 GB by vypadalo, že to ještě potom přeformátuješ v xboxu což samozřejmě nesmíš. Takže zpět na PC odstranit z disku všechny oddíly, založit jeden primární přes celý disk, ten naformátovat na Fat 32 a připojit k xboxu. V Xboxu už nedělat s formátováním nic. Dá se to udělat Easus Partiion Masterem, Partition Magicem atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za radu... Bohužel jsem to zkoušel také, jak přesně píšete. HDD bylo programem EPM naformátováno na FAT 32 a v xku již ne. Na HDD jsem začal nahrávat hry a po překročení cca 32GB se mi ukázaly jen prázdné složky, jak v xku, tak potom i v PC ale hry, které se vešly do 32GB ty byly OK...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu