Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kvalita PS4


adioflip

Otázka

Ahoj, vážně uvažuji o koupi, hlavní věc co mne zajímá je spíš otázkou pro někoho, kdo měl Xbox 360. Je PS4 kvalitou srovnatelné, lepší nebo horší než Xbox 360 ? Já jsem jenom slyšel nějaký stížnosti, tak mne to zajímá, jestli to je až tak hrozný :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak takový zvěrstva myslím u PS4 nehrozej. Tady na fóru se dočteš hlavně o vyšší hlučnosti a problémech s HDMI (vypadávání obrazu u některých televizí, hlavně u Samsungu). Mě osobně zatím od koupě odrazuje hlavně Dualshock 4 s mizernou kvalitou povrchu analogových páček a malou výdrží baterie. No ale do vydání Uncharted 4 je času dost, takže doufám, že na tom do tý doby pořádně zamakaj a vydaj revizi, která bude mít tyhle mouchy vychytaný:)

Upraveno uživatelem kjuler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak takový zvěrstva myslím u PS4 nehrozej. Tady na fóru se dočteš hlavně o vyšší hlučnosti a problémech s HDMI (vypadávání obrazu u některých televizí, hlavně u Samsungu). Mě osobně zatím od koupě odrazuje hlavně Dualshock 4 s mizernou kvalitou povrchu analogových páček a malou výdrží baterie. No ale do vydání Uncharted 4 je času dost, takže doufám, že na tom do tý doby pořádně zamakaj a vydaj revizi, která bude mít tyhle mouchy vychytaný:)

Já měl blikání obrazu pouze s HDMIčkem, který bylo u PS4ky, ostatních 5 mých kabelů bez problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak vydrz se tedka zlepsila,ze muze vypnout to svetlo,takze par hodin k dobru. Jinak analog packy zatim drzi,ale uvidime casem

Já jsem teď dost rozmlsanej z dualshocku 3. Kupoval jsem vloni novej a ta výdrž baterie je až neskutečná, zřejmě nějaká nová revize, protože si nepamatuju, že by mi ty předchozí vydržely nabitý tak dlouho. Ta možnost vypnutí světýlka je fajn počin, ale i kdyby tím výdrž stoupla na 10 hodin, tak to je prostě žalostně málo. Nehledě na to, že časem bude ta výdrž klesat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já jsem teď dost rozmlsanej z dualshocku 3. Kupoval jsem vloni novej a ta výdrž baterie je až neskutečná, zřejmě nějaká nová revize, protože si nepamatuju, že by mi ty předchozí vydržely nabitý tak dlouho. Ta možnost vypnutí světýlka je fajn počin, ale i kdyby tím výdrž stoupla na 10 hodin, tak to je prostě žalostně málo. Nehledě na to, že časem bude ta výdrž klesat.

no kdyz jsem se tedka vracel z watch dogs na ps4 k red dead redemption, jsem si rikal, kua,tak vyborny touchpad na mackani mapy a tady musim mackat rucne map a pak udat kam chci jet. Hrozny.

Celkove se mi ds4 drzi lepe a v tomto vedru citim jak se mi poti palce a oni z te packy nespadnou,to u ds3 nekolikrat. Jinak jsem si koupil delsi kabel,takze to neresim, mam to jako DS2

Jinak ta vydrz po patchi se pohybuje cca 8-12 hodin a je dulezite,ze vas ovladac varuje, ds3 se vypne a nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo, DS3 je držák, DS4 má cca poloviční výdrž. To slabší světélko mohlo prodloužit dobu hraní cca o 1,5-2h. Když mi ukazoval DS4, že má slabou baterku, tak ještě hodinu jsem byl schopen hrát, u DS3 když to začalo hlásit, tak asi do 5minut to zdechlo.

Každopádně jsem zase po delší době vytáhl 5m prodlužku USB. Sice obvykle nehraju tak často a dlouho, že bych to musel hrát s kabelem, ale člověk nikdy neví. Když vím, že budu hrát delší dobu, tak si ho ještě v USB hubu dobiju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

nn nehodlám ho rozebírat a ani to světlo odpojovat. Já jen že jsi psal, že po patchi jde to světlo vypnout tak jsem myslel, že jsem něco přehlédl, zatímco teda ve skutečností nejde vypnout, ale pouze utlumit (pokud se bavíme o možnosti nastavení v PS4).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu