Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS Plus


martisek101

Otázka

Dobrý den,

protože nechci platit kartou, tak jsem si koupil kupón na 500 Kč a na PSV aktivoval, v peněžence mám 500 Kč, ale když si chci koupit PS Plus na měsíc tak to po mně chce biling information.:cry:

Dá se to koupit za peníze v peněžence bez zadání údajů o kartě?

Za odpověď děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tady píšou, že by to mělo jít bez udání informací o kartě.

http://cz.playstation.com/psn/support/ps3/detail/linked286127/item286128/Nej%C4%8Dast%C4%9Bj%C5%A1%C3%AD-dotazy-ohledn%C4%9B-slu%C5%BEby-PlayStation-Plus/

V popisu jsem ještě našel, že musíš mít při objednání služby dost peněz na prodloužení služby nebo zadat údaje kreditní karty.

Upraveno uživatelem JIMA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já si snažím teď koupit čtrnáctidenní trial, kde karta musí být zadaná. Ať zadávám, tak zadávám, kartu mi to nechce sežrat, minimálně desetkrát překontrolované, několikrát přepsané, všechno mám správně, ale prostě "The credit card information is not valid. Please chceck your entries carefully."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já si snažím teď koupit čtrnáctidenní trial, kde karta musí být zadaná. Ať zadávám, tak zadávám, kartu mi to nechce sežrat, minimálně desetkrát překontrolované, několikrát přepsané, všechno mám správně, ale prostě "The credit card information is not valid. Please chceck your entries carefully."

Mas ji aktivovanou na platby pres internet ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
14ti denni jde koupit jen poprve/jednou pro dany ucet, ja si vzdy vytvarim novy email a mam na 14 dni plus zdarma, kartu od mBank mi tonormalne vezme a poaktivaci plus ji zase z uctu smazu a pouziviji na novem uctu pozdeji :-)

A to mi tu nedávno jeden tvrdil, že prý můžeš konkrétní platební kartu použít pro 14 denní trial pouze jednou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu