Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sony wireless stereo headset 2.0 ps4


kasaco10

Recommended Posts

Steelseries Siberia Elite (White)

Cekal jsem od sluchatek za 5K teda vic. Nejsem nejaky extra audiofil takze k tomuto se radsi nebudu moc vyjadrovat. Me osobne se zvuk v obou sluchatkach libi. Oproti V3 se mi libi vic, coz je logicky, kdyz maji 7.1 virtualni. Komfort je hodně luxusní. Neboli z toho uši, nic. Barevné podsvícení je taky parádní, hodně se mi tyhle blbůstky líbí. V obsahu balení bylo nekolik redukcí, jako je: jeden 3.5mm jack pro přípojení do ovladačů k PS4 či XONE. Možnost připojit i smartphone. Jako další redukci tu jsou klasické dva jacky 3.5mm (mikrofon a sluchátka). Další redukci tu mám USB SOUNDCARD V2, který má micro usb vstup ze sluchátek a dva vstupy pro ony jacky v příslušenství. Budete "nuceni" používat soundcard, za chvíli objasním proč. Jelikož mám USB výstupy u PC skříně na horní časti tak tahle kartička se celkem vyvrací. Musel bych vymyslet nějaké uchycení, případně nějakou USB prodlužku, abych mohl mít kartu normálně položenou na stole. Pak tu je ještě prodlužovací micro usb redukce. Všechny tyhle redukce se připojuji přes micro usb, jestli tomu správně nadávám cheesy.gif.

A teď ty, pro mě, nedostatky. Jako největší fail za 5 litrů bych viděl nízkou hlasitost mikrofonu po připojení jackama (v obsahu balení) do předního panelu od PC pro jacky (mic a sluchátka). Zkoušel jsem jen hovor na skype, ale ať děláte co děláte, hlasitost mikrofonu je pořád nízká. Takže na nějaké tsko, ventrilo zapomeňte, protože by vás sotva slyšeli. Ovšem po připojení přes SOUNDCARD je mikrák v pohodě, musíte si stáhnout software od steelseries pro tu kartu. To je ten důvod, proč musíte používat jejich kartu. Bez toho si mikrák ani neuprdne.

S PS4 je to taky docela fail. Pokud zapojím do USB tu jejich kartu tak slyším zvuk jen z pravého repráku a levého jen nepatrně, spíš vůbec. Mikrofon přes to nefunguje, nechápu. Vše začne fungovat po připojení přes onen jeden jack do ovladače. A jelikož nyní hraji převážně na konsoli tak nevím jestli tohle za 5K stojí. Hledal jsem headset, který se dá připojit i do ovladače, protože mi to přijde pohodlnější než mít natáhlej kabel až od konsole. Zřejmě ten soundcard v2 nemá podporu od SONY.

Steelseries Siberia V3

Tyhle sluchátka se mi zamlouvají víc, když opomenu, že nemají žádné podsvícení cheesy.gif. Ale nějaké neduhy taky mají. Steelseries prostě nechápu.

Proč sakra na sluchátka za 2K nedají ovládání hlasitosti a pouze mute mikrofonu? cheesy.gif Můžete mi tohle někdo vysvětlit? cheesy.gif

Hlasitost jsem nucen ovládat v systému. A pokud jsem na PS4...tak asi víte cheesy.gif.

Jinak hlasitost mikráku a zvuk je dobrý, krásně hlasitý. Sice to není tolik čistý, jako u těch elitek, ale hlasitost je v naprostém pořádku.

To, že na kablu neni volume bych ještě překousnul, ale že mikrák "nefunguje" v dualshocku 4. WTF? Na krabici je napsaná kompatibilita s PS4. Asi jen joke od steelseries :D. Viz odkaz. Ve zkratce, komu se to nechec prekladat. Jack do ovaldace musite nejdrive nastrcit jen trosicku, posolichat tam snim (frajer v komentu pise, zatlacit smerem nahoru) a hned jak PS4 detekuje mikratk tak az potom zastrcit. Smula proste je, ze se musite koukat v nastaveni, aby jste vubec zjistili jestli mikrak jde :D.

http://www.reddit.com/r/steelseries/...ed_on_ps4_any/

Nevím teda, co dělat. Buď si nechat ty elitky nebo vrátit oboje a pořídit takové, které budou vzhledově pěkné

a funkční se všemi zařízeními. Bohužel se v tom už ztrácím. Ty od Sony nechci, jejich mikrak je shit a ja potrebuju takovy, ktery pohlti jen muj hlas a ne bratruv, ktery vedle hraje na ps3 :D. Jeste tu je varianta od Razeru Kraken Pro. Maji jeden jack (mam dojem, ze i redukci na dva). Ale nema volum na kablu a mam takovy dojem, ze ani mute mikrofonu :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kouknul jsem na spoustu zahranicnich videii (recenzi). Mikrak je asi dostacujici, nekde kde neni okolni hluk a to se me netyka. Ovsem ten mikrak se neda srovnavat napr. s razer kraken pro, ci siberia V3, V2. Ale ja chci neco, co nebude mit zadne nedostatky. Mozna budu muset udelat kompromis, protoze to ase nebude prdel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi asi uz neni pomoci, protoze tyhle nemaji zatahovaci mikrak :D.

Mam tri dulezite pozadavky: Zatahovaci mikrak, nikoli odepinaci

Ovladani hlasitosti (volume a mute mic). Volume bych jeste prezil, ale mute mikraku mit museji.

Funkcni na dualshocku 4 a PC

Pak je tu jeste jeden pozadavek a to stylovy vzhled. Ale u toho asi udelam kompromis.

Jsem celkem narocny :D. Popravde nechapu, proc ty firmy jako steelseries, razer atd. delaji herni prislusenstvi. Vzdyt spousta jejich vyrobku nejsou ani kompatibilni a kdyz jo tak jim chybi podstatna vec, jako ovladani hlasitosti. Coz je FAIL za 2000Kč, protoze moje puvodni creativ fatality za 800 mely vsechno :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby ti nevadil kabel a hlavně kdyby nebyl ukončen prodej :) , tak bych ti doporučil tyhle https://www.mironet.cz/sharkoon-xtatic-digital-sluchatka+dp106844/?gclid=CLnvgpzU7cICFUjlwgodrmwAtg

Mám je z doby, kdy vycházelo CoDcko black ops1(asi 4,5let). Dával jsem za ně 3200,- 2 roky je neslevnili ani o dvě stovky a pak je ztahli z prodeje.

Pravej 5.1 zvuk, žadnej virtuál! O to větší mám radost, že krásně fungují i s ps4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nich by mi zase vadil tendlouhy mikrak. Ted mam ty siberia elite, ale asi je vratim. Hlavne kvuli cene a po delsi dobe tlaci. Jsou proste obrovsky. Jinak se mi opravdu libi. Vypadaji stylove, funguji s PS4, ale jejich velikost a tlak na usi je naprd. Za tu cenu bych si predstavoval neco lepsiho. Skoda, ze se u nas neprodavaji Afterglow dolby 5.1. Vypadaji i docela dobre a meli by byt kompatibilni s PS4. Jinak uz nevim ktery. Nejspis budu muset skoncit u tech sony.

Edit: jak vam vubec funguji apple earpods mikrak? Nekomu udajne funguje a nekomu zase ne.

Upraveno uživatelem mike03
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravím, mám dotaz. Co jsem pochopil, tak sluchátka se spojí s PS4 přes fleš disk dodávaný ke sluchátkám. Mě zajímá, když tady říkáte, že sluchátka se nabíjí přes tu flešku, tak když je fleška pořád v PS4, tak to přeci znamená, že se pořád nabíjejí a nemůže dojít k vybití? Nějak to nechápu. A nebo se fleška píchne jen při spárování a pak se má vytáhnout? Může mi to někdo vyasvětlit? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

USB flash slouží je pro bezdrátový přenos zvuku, určitě sluchátka nedobíjí a musí být stále vložen v USB slotu během přenosu zvuku.

Sluchátka se nabíjejí stejně jako Dualshock 4 přes usb kabel.

Sluchátka nemusí být nabitá pouze při připojení přes jack 3,5mm, to fungují stejně jako každá jiná drátová sluchátka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu