Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém se zvukem na ntb.


lipka1slipka

Otázka

Čaute mám takový problém u ntb, který teďkom popíšu, a budu velmi vděčný za jakékoliv rady.

Teď se mi stalo, že mi nejel zvuk když jsem si chtěl pustit hudbu, a to jsem měl vše zapnuté skoro na plno. Poté jsem restartoval ntb, chvíli to fungovalo ale pak zase přestalo. Tohle se mi stávalo předtím málokdy, tak jsem to neřešil. Ale teď už je to mnohem horší.

Nevíte někdo co s tím prosím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

kliknes na tento pocitac pravym das vlastnosti a v te leve liste by melo byt spravce zarizeni tak to a pak by tam melo byt radice zvuku tak to rozkliknes a budes tam mit nejaky nazev toho zarizeni tak na nej kliknes pravym das aktualizovat software ovladace a vyhledat automaticky aktualizovany software ovladace. Popripade jeste muzes zkusit stahout ze stranek vyrobce tveho notebooku. Nevim jestli to maji vsechny firmy, ale treba Asus jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu