Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS4 vypínání


kouken9

Otázka

Zdravím, dnes mi došla Ps4 z reklamace, vpho jsem tam dal aktulizace ,nastavil si tma různé věci a pak další aktualizace a ,že až se to naistaluje ,tak se ps4 sama restartuje, jenže se tak nestalo a ,když ji chci zapnout ,tak se nani objeví jen modré světlo asi na vteřinu a pak zas vypne... Nevíte co stím? A je z reklamace nechápu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tohle se mi stalo jednou, když vypadla elektrika. PS4 samozřejmě vypnuto nekorektně. Pak jsem to spustil, modré světlo, vyplno se to. Takhle několikrát. Pak se to rozjelo. Měl jsem docela strach. Jestli je na to PS4 až takhle citlivá? Nemám konzoli ani měsíc. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zkusil bych PS4 odpojit ze sítě a pak ji několikrát za sebou zapínej pár krát se to rozsvítí... Pak připoj kabel zpět a zkus. Mně to takto pomohlo když nejela mechanika respektivě jen vyhazovala disk.

Pak jedině jim to jít omlátit o hlavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Zkus zmáčknout a držet tl. pro zapnutí na konzoli, cca po 7s by měla pípnout podruhé a nabootovat do Safe módu.

Pokud se tak nestane a ještě přes druhým pípnutím ti konzole vypne (do těch 7s), pak je to Blue Light of Dead a je to na reklamaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže moje konzole dělá to samé. Akorát sem přišel na to, že pokud zatlačím na napájecí kabel trochu směrem dolu a dovnitř, tak jde vše v pohodě. Jedinej problém je ten, že sem zatim nedokázal vymyslet jak tam ten kabel připevnit, bez toho že bych ho musel držet... Takže pokuds byste někdo měl nápad jak ho tam narvat, tak řekněte :D :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu