Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 15


Daiv_69

Recommended Posts

Ahoj, no pomalu si na to zvykám :) Jinak hvězdy zápasu se taky nezobrazují (aspoň v playoff modu ne, nic jiného jsem zatím nezkoušel). Vypadá to, že to chlapci z EA Sports docela odflákli :(

No snad to s postupem času bude lepší a lepší. PS4 jsem si koupil asi před 14 dny (před tím jsem měl 5 let Xbox 360) a že bych z přechodu jásal se zatím říct nedá. Čekal jsem větší pokrok. Zatím pro mě největší změna je ovladač a to směrem zpět. Xboxový mi vyhovoval víc.

To Taurus: Taky mi nejde okno s novinkami v otevřít.

Jinak mi chybí třeba i čepiče na ledě při hattricku. Nebo třeba, když tým střídá golmana, tak video jejich výměny... Jsou to drobnosti, ale zase by to vypadalo lépe.

s těma čepicema máš pravdu, taky mi to chybí. Ty 3 hvězdy tam jsou (testoval jsem to včera v playoff, viz jedno z mejch videí na youtube), musíš si je ale po zápase zvolit pomoci L1 či R1 tlačítka v tom pozápasovym menu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 261
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Aha, tak jsem to zřejmě přehlídl. Všiml jsem si tam jen klasiky, jako počet střel, vyhrané buly apod.

Jinak v některých starších verzích vyjížděli 3 hvězdy zápasu i na led udělat kolečko - to by se mi taky líbilo. Pěkný by taky bylo při gólu zhasnout v hale a podsvítit třeba jen střelce. To se mě líbilo třeba na Spartě, byť jsem Komeťák. Síla Komety mě mimochodem nemile překvapila. Když jsem viděl, že má v útoku 50 a třeba Olmik tuším 66, musel jsem se smát xD. Ale tak to není až tak podstatný. Stejně nejčastěji hraji za Pens.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no docela to flákaj. když si vezmu, že před dosti lety ty 3 nejlepší hráči vyjížděli na led atd. A pokud někdo dal hattrick tak tam taky kšiltovky házeli, ne?

Jinak ta extraliga co se týče hodnocení hráčů je dost mimo. škoda. jinak dresy atd. jsou v cajku, ale to hodnocení. zajímalo by mě, kdo to dělal.... a tu sezonu bych si taky strašně rád zahrál, ale myslím si, že se nedočkáme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem blbej ale kdyz chci hrat mod playoff jak si vyberu tym za ktery chci hrat? Dekuji za odpoved

právě že nijak - jenom navolíš týmy, který chceš v playoff a pak v hlavní nabídce prostě odehraješ ty zápasy, který chceš a ostatní necháš odsimulovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem laboroval, jak na to. Pritom je to jednoduchy, koleckem zvolis lajnu utocniku a ctvereckem lajnu obrancu primo behem hry. Jakmile tabulka zmizi (2 vteriny), lajny se prostridaji automaticky, neni treba nicim potvrzovat.

To vsetko viem,ide mi o to ako napr. prestriedam brankarov pocas zapasu. To sa nikde neda. Takuto vec tam zabudnu dat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taurus: Jde to, ale ted ti nereknu presne jak, az vecer u toho budu. Zmacknes options a na te obrazovce uplne vlevo, kde odvolavas brankare a vybiras si oddechovy cas. Normalne vidis vsechny formace jako v hlavnim menu. Jen brankar je schopnej vystridat klidne pri hre, musis ho stridat pri zacatku preruseni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera to kravilo, ani jednou jsem se neprihlasil a bylo online jen 600 lidi proti 1200, ktery jsou obvykle. Jen mam jeste otazku, jak nastavit strategii v hlavnim menu sezony? jde mi to jen pred zapasem a to musim prenastavovat pred kazdym zapasem nebo v zapase. diky

tohle taky přesně nevim, jde to určitě nastavit těsně před zápasem, ale asi je tam bug - mně se to totiž vždy v zápase na začátku změní a musim to donastavovat během hry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem asi lempl, ale prostě nedávám góly z úniků a vůbec nedávám moc gólu. nemáte někdo nějaký pořádný odkaz jak na góly? a bránit taky pořádně neumím. pořád mi útočníci ujíždějí a dávají góly ze samostatných úniků. včera jsem dostal od nějakýho borce 9:0 :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem taky vemeno, porad dostavam na prdel a hraju sezonu na profesional. Hele, z zniku davam goly do forhendu. Jedu na brankare, obouma packama prednim dam do bekendu a pak hned obouma packama do forhendu a vystrelim. Vzdycky teda skoncim s hracem v brankari, ale tak z 80% dam gol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu