Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One - Reklamace


skolni.flakac

Recommended Posts

  • Odpovědi 125
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak sem zalozil online reklamaci na ovladac, a vyjelo mi Vaše zařízení nemá nárok na výměnu

konzole v zaruce do zari 2016 tak ze na ovladac zaruka opravdu jeden rok, nic vaznyho nevraci se mi leva packa, tak to asi rozeberu :) neni tady nejakej kutil tim, co uz se v tom hrabal? nic sloziteho to asi nebude :) diiky za kazdou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaruka je 2 roky i na ovladac, takze urcite nerozebirej - ja svuj vymenoval asi pred tydnem (kupovany v zari 2014). Taky mi neslo zalozit online, ale pres chat to bylo bez problemu (bylo to s nejakym Indem a ten mi vysvetlil, ze ovladace je potreba po roce zakladat pres chat nebo telefon) a vymeneny mam uz na ceste.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaruka je 2 roky i na ovladac, takze urcite nerozebirej - ja svuj vymenoval asi pred tydnem (kupovany v zari 2014). Taky mi neslo zalozit online, ale pres chat to bylo bez problemu (bylo to s nejakym Indem a ten mi vysvetlil, ze ovladace je potreba po roce zakladat pres chat nebo telefon) a vymeneny mam uz na ceste.

super pozitivni skusenoste teda :) tak ze zavolam na ceskou podporu, a pak ho poslu nekam, nebo si jezdej i pro ovladac? dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jezdej si i pro ovladac. Ted koukam ze jsem ho odesilal minule pondeli, vcera prisel email, ze jim to dorazilo (nekam do Nemecka) a dnes uz jsem dostal email, ze mam na ceste novy ovladac, takze berouc v potaz, ze ctvrtek a patek byl svatek, tak to byla fakt rychlovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Ahoj tak zdroj mi poslali nový. Je v klidu.

Jenže mám další jiný problém.

Koupil jsem gamepad, ten nový se zdiřkou na sluchátka.

Bohužel jsem zjistil že zůstává vyset tlačítko A. Už je po lhůtě na vrácení zboží.

Registrovat se mi ho nepodařilo na stránkách Microsoftu. Asi to nejde.

Jak to mám udělat? Přijde mi ze budu muset uplatnit reklamaci u prodejce co je Mall.cz

Nebo má někdo jiný nápad?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ještě jeden problemek momentalne resim..a to ze si nemuzu poridit do knihovny aktualni Rainbow six...dle kodu jde o chybu nastaveni regionu a billing adresy. Karta je registrovana v CR ale region na konzoli mam v jiné zemi kde ted ziju...resil to někdo? Zkousel jsem s tim hýbat ale bez vysledku...je mozne ze pro UAE není tato hra dostupna?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...
  • Moderators

Musis si vytisknout stitek UPS, tam jim potom zavolej na linku UPS, ze chces objednat prepravu, nadiktujes jim cislo toho stitku, nejaky dalsi udaje co po tobe budou chtit a balicek si vyzvednou.

Stitek vytisknes normal ve stredisku oprav, kde si zadaval servis na podpore xbox. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu