Přejít na obsah
Tankis

Seznam majitelů Wii U

Recommended Posts

:) ok potvrdim :) to Mario Kart 8 si musim taky pořidit :D dnes sem to hral v JRC a byla to pecka :) hlavne my slečna vysvetlila jak fungujou ty Amiibo :)

Mario Kart 8 urcite porid, je to pecka. Jedeme to tu od Stedreho dne skoro porad, vsechny trate uz odemceny, vetsinu postavicek taky :)

Amiiba jsem jeste uplne nepochopil. Nejak se ti do toho uklada "trenink" v ramci her pak mas lepsi vlastnosti nebo tak nejak?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

hele co mi řikala a slečna v JRC figurku daš na ovladač ona se ty načte do určite hry je to prej převažne do hry Super Smash Bros kde si ji expiš a čim veči LV maš tak tym ji majš lepši ale nema stim zkušenst jak přide vplata tak se chysam prave to Super Smash Bros z jednou figurkou zakoupit :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
hele co mi řikala a slečna v JRC figurku daš na ovladač ona se ty načte do určite hry je to prej převažne do hry Super Smash Bros kde si ji expiš a čim veči LV maš tak tym ji majš lepši ale nema stim zkušenst jak přide vplata tak se chysam prave to Super Smash Bros z jednou figurkou zakoupit :)

Tak pak dej vedet, trebas taky poridim. Zatim pokukuju po Hyrule Warriors. Tam by taky melo Amiibo neco delat (hadam ze taky levelovat).

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte.