Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 15


dany_

Recommended Posts

  • Odpovědi 71
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mě letošní Fifa docela zklamala , přijde mi skoro stejná jako minule, ano působí odlehčeným dojmem a živěji, možná i trochu reálněji, ale přeci jen grafika je stejná jako loni, tedy nic moc a herně to připomíná dost ročník 14, asi se vývojáři budou zaměřovat na nextgen verzi a pc, tu jsem nehrál.

A ještě dodatek , teď jsem hrál demo PES 2015 a musím říct, že Fifa na mě působí laciným dojmem, Pesko mi přijde mnohem dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fifa 15 náhodou oproti nhl 15 kde jsem opravdu nepoznal že by bylo něco nového tak fifa je v pohodě už jenom to že dali všecky stadiony anglické premier ligy je bomba i třeba jsem hral v dešti a hned jsem poznal že se mi špatně beži a ovládaní balonu bylo taky poznat že se hraje na blátě za mě teda jsem spokojen že vývojaři jen neřepsali 14 na 15 jako tomu bylo u nhl a na synot ligu vám se.re pes i kdyby tam byla tak bych ji nehrál tu řepáckou ligu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady neni warez forum. warez se tu resi ale nepostuji odkazy. dík

jinak pro soupisky je potreba program horizon.. musite si v nem otevrit ty soupisky a prepsat console id, profile id a pak nakopirovat na flashku a v xboxu nakopirovat do Hdd1\Content\your profile id\454109DB\00000001

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci. Prosim Vás, tak jsem si akorát vypálil následující verzi FIFI 15 -> PAL/PL/XBOX360_SRT a po spuštění se hra načítá a vyhodí to následující okýnko: Update Not Found ( This game requires an update, but the update couldn´t be found ). Snažil jsem se to vyřešit vyčištěním paměti Cache, jak mnozí na internetu radí, ale nepomohlo to. Nevíte co s tím? Flash mám LT 3.0. Předem děkuji za odpoveď, Koudy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim , mám rgh a verzi fifi 15 "complex" a nejdu spustit . Píše mi to : "This games does not support PAL-50.Please change your display setting to PAL-60 . To change your setting , in System,select Console Settings , Display . " Nevíte co s tim ?

EDIT: Jsem blbec,už to mám ,dobrý nic :)

Upraveno uživatelem Cenich11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu