Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Stejny, zrovna dneska sem si musel obnovit heslo pres pc, protoze sem si zaboha nevzpomenul jaky sem mel.

BTW budu si chtit do konzole dat 1TB disk, ma s tim nekdo zkusenost, ze se ptam takhle mimo tema? Jen dam novy disk zapnu konzoli a zacne se instalovat system? Nebo ten disk musim v pc nejak extra naformatovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

th0ca:Tak to s tebou soucítím jsme na tom v těhle ohledech skoro stejně:-)))má žena už pochopila,že přes tohle nejede vlak a dovolená prostě z 25-26 to jistí:-))kluci koupil jsem PS4 kuli téhle hře a zatím nemám žadné přátele,takže kdyby jste si mě chtěli přidat DARKZUR budu hrát bloodborne a pak asi Uncharted4,umírání zdar!!!

Upraveno uživatelem Darkzur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim otazka pro lidi, kteri tuto hru sledujou: Bude Bloodborne vyrazne (ne)pristupnejsi z hlediska obtiznosti, nez Dark Souls?

Jde mi o to, ze Dark Souls jsem hral a na me to bylo moc tezke a dvojku uz jsem nehral. Pokud udelaji Bloodborne "pristupnejsi" (lehci), zahral bych si.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim otazka pro lidi, kteri tuto hru sledujou: Bude Bloodborne vyrazne (ne)pristupnejsi z hlediska obtiznosti, nez Dark Souls?

Jde mi o to, ze Dark Souls jsem hral a na me to bylo moc tezke a dvojku uz jsem nehral. Pokud udelaji Bloodborne "pristupnejsi" (lehci), zahral bych si.

Nenech se od téhle hry odradit,ikdyž má být podobně těžká jako DS1 nebo Demons souls rozhodně je to dle mého názoru klenot-nebo si zahraj DS2 trochu si natrénuj a pak vlítni do Bloodborne ,Dark Souls 2 je lehčí než hry co jsem jmenoval-přejio hodně trpělivosti a hlavně herního zážitku!!!:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zas to bude klasika, hrani ve svete bude normalni, zabrat daj jen nejaci bossove. Sice v tomhle smeru napr prave Demons byli jednodussi, co se bossfight tyka (az na vyjimky), takze se to fakt neda asi srovnat. To same Dark Souls, tam zas byli bossove mozna trochu tezsi. Ale tezko rict.

Recenze zatim vsude 9 - 10/10, nikdo si na tohle extra nestezuje, takze bych se nebal (kdybych to bral z pohledu novacka Souls her). My ostatni se uz ted tesime na NG+ co to nabidne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zas to bude klasika, hrani ve svete bude normalni, zabrat daj jen nejaci bossove. Sice v tomhle smeru napr prave Demons byli jednodussi, co se bossfight tyka (az na vyjimky), takze se to fakt neda asi srovnat. To same Dark Souls, tam zas byli bossove mozna trochu tezsi. Ale tezko rict.

Recenze zatim vsude 9 - 10/10, nikdo si na tohle extra nestezuje, takze bych se nebal (kdybych to bral z pohledu novacka Souls her). My ostatni se uz ted tesime na NG+ co to nabidne :D

Přesně jak říkáš,vůbec bych se toho jako nováček nebál.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak to psali na kotaku, pokud jeste byli zklamani z obtiznosti Dark Souls 2 budete bloodborne milovat, takze asi tak.

Zatim to nikdo nedokoncil a hra je venku cca 14 dni pro vip:) Jinak nevidim duvod proc to nekupovat, chce to byt jenom trpelivy. Uvidime jak bude obtizna platina trophy,pocitam tak 8 - 9 difficult.

Jsme zvedavy na prvni glitche jestli vubec budou.

thoca: tak u demons bylo slozite se k bossovi dostat a u dark souls ho zase porazit.

No tesim se na to uskakovani a nadavani:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

th0ca:Tak to s tebou soucítím jsme na tom v těhle ohledech skoro stejně:-)))má žena už pochopila,že přes tohle nejede vlak a dovolená prostě z 25-26 to jistí:-))

:D nastesti moje pritelkyne chape ze Souls hry jsou moje srdcovka (DS1 400+ hodin, DS2 300+ hodin, kupodivu DES ne teda nebavil tolik, to sem jen jednou prosel), takze mi jen rekla, "no tak koukam, ze si to uz nevydrzel si to nekoupit" takze snad to bude stat za to, preci jen to je hra za 10000,- vlastne :D, ale planuju si poridit i DS2 na PS4 a zacit znovu jeste toto, ten novej obsah me az moc laka a v patchi stavajici verze se pridali jen ingame predmety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D nastesti moje pritelkyne chape ze Souls hry jsou moje srdcovka (DS1 400+ hodin, DS2 300+ hodin, kupodivu DES ne teda nebavil tolik, to sem jen jednou prosel), takze mi jen rekla, "no tak koukam, ze si to uz nevydrzel si to nekoupit" takze snad to bude stat za to, preci jen to je hra za 10000,- vlastne :D, ale planuju si poridit i DS2 na PS4 a zacit znovu jeste toto, ten novej obsah me az moc laka a v patchi stavajici verze se pridali jen ingame predmety.

Přesně ty časy strávené u Souls máme podobné,Demons souls mne až tak nebavila nebo spíš jsem si k tomu udělal "vztah" až po DS1:-)) jinak můj nik DARKZUR -na začátku spíš hraji sám ,ale NG+ si dám klidně coop

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu