Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Project cars


spleskin

Recommended Posts

  • Odpovědi 322
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Moje slova... Ja hral vzdy na gamepadu a uz me to prestavilo bavit a ten volant je fakt velka zmena k lepsimu... Doufam hlavne ze to nebude v online takovy Destruction derby jako napr. Driveclub ale SM v jednom interview rikali ze to maj vymysleny,tak snad...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je od nich trochu chyba, že si nedokážou trochu lépe odhadnout potřebný čas k vyladění, ale už to není daleko a jestli bude díky tomu hra kvalitnější, tak proč tu chvíli ještě nevydržet. Jinak jaké máte zkušenosti s volanty pro PS4 a playseatem? Co se týče volantu, tak prý ta T80ka je totální odpad. Jenomže jediná další volba pro PS4 stojí snad 10 000 :D nA playseaty - na originalky.cz jich mají neskutečné množství (těch playseatů) a asi člověk moc jiných možností než playseat ke konzoli nemá. Má někdo tip na něco v rozumném poměru cena/kvalita/dobré zkušenosti ? Díky. Klidně můžete do pm.

Upraveno uživatelem Molda22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dle myho nic nedolazujou, jediny s cim maji problemy tak jsou licence

Licence to je druhej problem co se tyce tydle hry. Bude mi proti srsti jezdit s nejakou formuli A na okruhu Kotěhulky za staj Pit Bull Racing a podobne. Kupovat budu stejne protoze jinyho zavodniho simulatoru se nedockame a verim ze jizdni zazitek bude skvelej. Ale je to proste skoda!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si Project Cars skoro po 4 letech znovu dnes zahrál a je to paráda. Když jsem to hrál naposled, tak to byla ještě pre-alfa verze, engine logicky nebyl moc optimalizovaný a tak mi to nejelo moc dobře, dnes jsem to znovu nainstaloval a zapnul aktuální build a je to neskutečné. Sice to moje pc bohužel stále nezvládá a musel jsem mít vše na nízké detaily a i tak ten počet FPS nebyl ideální, ale pocit z toho mám skvělý.

Teď je fakt problém, jestli pořídit na PS4, mít úžasnou grafiku, plynulost, krásný obraz na velké telce a sehnat si k tomu drahý playseat s volantem (na gamepadu taková hra prostě není ono). Nebo jestli zůstat u PC verze a mít o hodně horší grafiku i výkon, ale zase už mám volant a na pc bude hra komunitou zásobována hromadou aut, tratí, skinů, modů apod.

Ideálně asi obojí, což nehrozí :D

Jinak pokud by to někoho zajímalo, tak abych byl přesnější co se týče těch pocitů tak:

- skvělý pocit z jízdy, auto od auta se chová a řídí jinak, pocit z rychlosti hodně dobrý.

- perfektně nazvučené, od zvuků aut samotných, po nejmenší detaily od odskakujících kamínů atd atd

- z těch pár závodů co jsem zkusil proti AI musím říct, že velké překvapení. AI je super. Chová se hodně reálně, není to jen "jízda na kolejích" jako v mnoha jiných závodních hrách. Soupeři se snaží využívat chyb ostatních, předjíždět, najíždět si do lepších pozic, dělají chyby a působí to hodně věrně a je fakt radost závodit.

- déšť apod jsem raději nezkoušel, protože by mi to asi nezvládl PC :D

- v menu se dá nastavit libovolně podle chuti velké množství různých věcí a upravit si tak hru podle sebe a přesně podle svých potřeb.

- moc se mi nelíbilo UI, hlavně přímo v závodě. Nevím jestli to je velikostí fontů, typem fontů nebo celkovým grafickým stylem a umístěním, ale nebylo to moc příjemné. A člověk to neviděl moc periférně ale musel se na určité věci přímo dost dívat, aby se něco dozvěděl. A to šlo jen o monitor, co teprve na velké TV.

- ale na druhou stranu je fajn, že se jednotlivé prvky HUDU dají přesouvat různě po obrazovce a nastavit si tak zase vše podle sebe a tam kam to člověku vyhovuje (tím myslím tabulku s časy, rozestupy, převody, opotřebení pneu apod. ALespon něco.

- Je tam kompletní Nordschleife, což je prostě závodnický orgasmus. :D Takže za to mají u mě velké plus.

Jen teď fakt nevím co s tím volantem pro PS4. T80 je prý otřesný a T300 je podle recenzí a názorů co jsem četl přehnaně drahý oproti jeho kvalitě. Prý není špatný, ale měl by stát tak o polovinu méně, protože má otřesné plastové pedály a celkově ty použité materiály moc neodpovídají té ceně (cca 10 000), samý plast a guma. Ani spojka, ani řadící páka. Která u prémiových volantů většinou bývá. Ale já stejně raději řadím pod volantem, takže to by pro mě až takový problém nebyl.

Upraveno uživatelem Molda22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak od takoveho simulatoru ocekavam vsechny zname okruhy i ty historicke... Nordschleife me ani nenapadlo ze by tam nemelo byt. Kazdopadne dik za nazor... asi se je opravdu na co tesit. A nevsiml sis jak je to s licencema u formuli? Jsou aspon soucasny tovarni znacky f1 licencovany?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze trochu prispeju.... Nejdrive playseat : cca pred tydnem jsem premyslel o koupi draheho playseatu ale kupovat sedacku a par trubek za cca 7-8 tisic se mi nechtelo... Takze sup do Bauhausu pro drevo a mam postaveno... Prace na jedno odpoledne... Kupoval jsem surove drevo ( je levnejsi cca o 50% nez opracovane) a zadarmo mi ho i narezali na pozadovane rozmery... Cena 400 Kč+ 200 Kč benzin na cestu... Sedačku jsem si poridil z osobaku (cintroen bx) ktera byla jako nova s hlavovou operkou a perfektnim !!! bocnim vedenim.. Cena 400... Za jedno odpoledne jsem usetril zhruba 6000Kč... Zazitek z jizdy skvelej,navic sedacka ma stavitelny zada,sklon a vysku sedaku...

K tomu jsem poridil T300RS od Thrustmasteru... Te firme neverim,ale zariskoval jsem a nemrzi me to... Ten volant je skvelej... Uz samotnej venec je pekne tezkej a pusobi velmi kvalitnim dojmem,stejne tak i zakladna... Kovova padla pod volantem funguji jak maj a pedaly zase az tak spatny nejsou jak vsude pisou... Navic maji kovove naslapy a daji se krasne upravit - vyska a prip.dat vice ke strane.. Koupil jsem ho za 8tis... Pravda je ze ta cena je vysoka a nema radicku,ale dodatecne prislusentvi je bohate a da se sehnat za slusnou cenu ( z druhe ruky)... Takze kdo premysli nad playseatem a nechce moc utracet zkuste si ho postavit,nic na tom neni.A kdo se boji Thrustmasteru tak muzu rict ze te ceny nelituju,akorat doufam ze vydrzi alespon podobne jako vyrobky Logitechu...

Upraveno uživatelem onefootman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu