Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Project cars


spleskin

Recommended Posts

No co se týče té ceny, tak nejlépe mi vychází Fanatec.. za 240 EUR tento volant. http://www.fanatec.com/eu-en/racing-wheels/porsche-911-gt3-rs-v2-wheel-eu.html Super je, že na nich fungují i Logitech pedály, takže pokud je někde najdete, tak máte vyhráno, základní Fanatec pedály už bohužel nejsou a prodávají je až od 100 EUR, ovšem i se spojkou.

Jinak k té podpoře dalších volantů a značek:

https://twitter.com/projectcarsgame/status/596382664984244224

http://m.neogaf.com/showpost.php?p=162947167

Proto chci třeba ještě měsíc počkat

EDIT:

Tak tohle se mi právě stalo v Clio Cup na Monza Short :D

Upraveno uživatelem Rash182
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 322
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jsem se konecne taky dockal a vcera jsem mel moznost to na hodinku zapnout. Zde jsou me kratke postrehy:

- hra je tezsi nez jsem cekal (nebo jsem precenil sve schopnosti) ale na gamepadu to neni vubec sranda ovladat (zavidim kazdymu kdo ma volant)

- nastavit spravne gamepad je umeni (klidne posilejte vase nastaveni at muzeme porovnat)

- prvniho zvuku z ovladace jsem se uplne lekl (i po ubrani hlasitosti na 50% to furt strasne rve... budu si s tim muset jeste pohrat)

- text je mnohokrat strasne malickej a necitelnej a vse pusobi celkem slozite a zmatene

- zpravy z radia se ukazuji jen na malou chvili takze ti anglictinu mene ovladajici nemaji sanci si zpravu v klidu precist

- mozna jsem to za tu chvili nenasel ale to opravdu musim vzdy ukoncit zavod a najet do hlavniho menu kdyz chci neco nastavit?

- grafika noooo... vozy ok ale to okoli trate me neskutecne zklamalo a to ze na grafiku narocnej vubec nejsem. divaci ve Spa vypadali jak z PS2

Celkovej dojem je ale dobrej. Fyzika aut je proste skvela. Nemyslim si ze by ta hra sla porovnavat s takovym driveclubem jako tomu tak vsude je. Je to uplne jina hra a pokud se chce nekdo jenom tak svest na pohodu tak bych mu radeji doporucil vyse zmineny dc. Todle je simulator jak se patri...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stránku zpět máš nastavení ovladače, které používám já, a je to mnohem lepší

Text je bohužel někdy menší no..

Grafika má svoje špatné momenty, ale ty lepší převažují a když už, tak stojí za to..uvidíš v kariéře

Ano, bohužel musíš vyjet do menu..holt si s tím pohraješ a pak neřešíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stránku zpět máš nastavení ovladače, které používám já, a je to mnohem lepší

Text je bohužel někdy menší no..

Grafika má svoje špatné momenty, ale ty lepší převažují a když už, tak stojí za to..uvidíš v kariéře

Ano, bohužel musíš vyjet do menu..holt si s tím pohraješ a pak neřešíš

Kde máš to nastavení ovladače? Na předchozí stránce jsem to nikde nevyděl.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se konecne taky dockal a vcera jsem mel moznost to na hodinku zapnout. Zde jsou me kratke postrehy:

- hra je tezsi nez jsem cekal (nebo jsem precenil sve schopnosti) ale na gamepadu to neni vubec sranda ovladat (zavidim kazdymu kdo ma volant)

- nastavit spravne gamepad je umeni (klidne posilejte vase nastaveni at muzeme porovnat)

- prvniho zvuku z ovladace jsem se uplne lekl (i po ubrani hlasitosti na 50% to furt strasne rve... budu si s tim muset jeste pohrat)

- text je mnohokrat strasne malickej a necitelnej a vse pusobi celkem slozite a zmatene

- zpravy z radia se ukazuji jen na malou chvili takze ti anglictinu mene ovladajici nemaji sanci si zpravu v klidu precist

- mozna jsem to za tu chvili nenasel ale to opravdu musim vzdy ukoncit zavod a najet do hlavniho menu kdyz chci neco nastavit?

- grafika noooo... vozy ok ale to okoli trate me neskutecne zklamalo a to ze na grafiku narocnej vubec nejsem. divaci ve Spa vypadali jak z PS2

Celkovej dojem je ale dobrej. Fyzika aut je proste skvela. Nemyslim si ze by ta hra sla porovnavat s takovym driveclubem jako tomu tak vsude je. Je to uplne jina hra a pokud se chce nekdo jenom tak svest na pohodu tak bych mu radeji doporucil vyse zmineny dc. Todle je simulator jak se patri...

Souhlasim s tebou včera jsem měl taky možnost hoďku hrát a mám stejný dojmy i co se tý grafiky týče, docela mě to taky zklamalo, navíc ps 4ka hučí jak ...... navíc jsem viděl srovnání s pc a je tam docela velkej rozdíl kort pro ty co maj xbox :D přijde mi že rok po vydání ps4 už jí dochází dech :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdim z kokpitu, DRS nebo KERS mam na LB. Radim si sam, takze se mi to nestava. Zkus jiny auto. Ale sem tam se mi hra zastavi na dve tri vteriny, uz se mi to stalo trikrat.

As for my controller settings on Xbox One...

mode 3

Throttle Dead zone - 0%

Throttle Sensitivity - 30%

Brake Dead Zone - 10%

Brake Sensitivity - 15%

Control Filtering Sensitivity - 50%

Steering Dead Zone - 5-10%

Steering Sensitivity - 0

Speed Sensitivity - 60-65%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebyl cas hru poradne vyzkouset proto dva zacatecnicky dotazy... Kde se mi zobrazuje opotrebeni gum? V F1 jsem byl zvyklej kontrolovat stav gum a podle toho si pak dovolil agresivnejsi jizdu. Jak zde zjistim ze uz gumy vadnou krom toho ze to opru o barieru? A druhej dotaz... Co nastavuje "speed sensitivity" a "controller filtering sesnsitivity" a jakou hodnotu mate nastavenou??? Ma to neco spolecnyho s tim rozmazanim obrazu v dalce? Dekuji moc za rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu