Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Gold Wireless Headset (white)


mickey007

Otázka

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

a ty pulse jsou vubec z jakeho roku? na pulse si hodně stěžujou že nevydrží baterie tak dlouho jako u gold, ale znáte to 100lidí 100chutí ;) a mike03 reklamace bych se zas tak nebál co jsem si četl tak při reklamaci neplatíš clo a ni poštu a prej lapší reklamace kolikrat jak v naší republice :) a kupoval bych přes amazon.

ted vydím jeden velkej rozdíl mezi nimi, že pulse jsou o litr dražší :D

Upraveno uživatelem mickey007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Taky jsem chtel ty goldy (mozna nebude na vyber[emoji3]), ale ted jsem narazil na znacku Tritton. Myslim si, ze delaji daleko lepsi sluchadla nez jsou ty gold. Vetsina z nich jsou pres kabel. Bezdratovych tam je malo. Koukal jsem po tritton kunai wirelles stereo headset, u nas zatim nejsou. Jediny co me na nich vadi, ze to nejsou aspon 5.1. Pak tu jsou jeste Tritton warhead wirelles 7.1, ale ty jsou asi jen pro xbox360. Co me sere je ten mikrak. Bud tam chci zabudovany jako u goldu nebo kratkej, jako u tech prvnich trittonu co jsem psal. Nesnasim, kdyz je mikrak dlouhej, ze bych se s nim mohl stourat v nose.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Taky jsem chtel ty goldy (mozna nebude na vyber[emoji3]), ale ted jsem narazil na znacku Tritton. Myslim si, ze delaji daleko lepsi sluchadla nez jsou ty gold. Vetsina z nich jsou pres kabel. Bezdratovych tam je malo. Koukal jsem po tritton kunai wirelles stereo headset, u nas zatim nejsou. Jediny co me na nich vadi, ze to nejsou aspon 5.1. Pak tu jsou jeste Tritton warhead wirelles 7.1, ale ty jsou asi jen pro xbox360. Co me sere je ten mikrak. Bud tam chci zabudovany jako u goldu nebo kratkej, jako u tech prvnich trittonu co jsem psal. Nesnasim, kdyz je mikrak dlouhej, ze bych se s nim mohl stourat v nose.

:-D kolik ty 5.1 a 7.1 stojej ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Chci tim jen rict, ze ty trittony muzou byt lepsi nez ty sony za priblizne stejny kacky

Možný to je ale 5.1 a 7.1 za tudle cenu je pouze virtuální jako u sony. A navíc máš k ním software ke stažení do ps4. Kde si nastavis sluchatka na typ hry kterou hraješ. Sice jich tam je zatím míň, ale pribidou :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu