Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

us store cena super!Přes cz cena o 500kč větší za nic!Jak nakoupit v US store v USD?


ps4ps4

Otázka

ZDAR

Tohle je pouze pro chytré mozky kdo se nad tím chce zamyslet.

Strašná zlodějna od Sony v Čechách !!!Vetřelec stojí na sony stránkách ke stažení 1.700Kč!!Přitom v US store jenom 59 USD asi 1.200kč!

Jak ošálit ty zloděje a podvodníky?:blejt:Tomu se říká diskriminace a je to "zakázané účtovat dvojí ceny!!Jsou na to NORMÁLNĚ ZÁKONY nemůžu ani v hotelu účtovat američanovi větší cenu,protože je z USA.Cenu 59USD(1.200) a při registraci s uvedením bydliště USA a při uvedení adresy Česko je to 1.700kč!Zákony zakazují taxikářům atd.účtovat cizincům jinou cenu a tady budou zákazníka okrádat o 500kč?

Za co? ........ Za to,že je to stažené bez obalu ..........................a ještě bez češtiny?

Registroval jsem se znovu a uvedl USA a cena byla na Sony Entertainment Network 59 USD tak jsem pokračoval strávil 2 hodiny kompletní přeinstalací PS4 a novou registrací jako,že USA Alabama a pak chtěl normálně zaplatit nastavené je tam USA moje adresa a nejde při placení použít jinou,protože kreditka visa bude samozřejmě na moje bydliště ...ani jsem v tom nepokračoval.....

Jde o to,že ,když mám PS4 registrovaný na adresu USA Alabama tak tam při placení za hru naskočí samo již USA.Myslím,že to neumožní VISA při placení,protože tam mám uvedenou adresu v ČR.Stačilo by akorát kdyby tam bylo políčko vybrat stát dal bych při placení normálně Čr TYHLE PŘEDDEFINOVANÉ NESMYSLY.

Jak to udělat abych to koupil normálně po internetu na US store sony za 59usd ?Místo u zlodějů za 1.700kč.

:censored::angry::censored:

Upraveno uživatelem ps4ps4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Rustli

Jsem v tom plusku je to ta taška a vevnitř-

digi kod xxxx-3NN5-xxxx

To píše,že The code you entered je bud neplatný nebo vypršel.Přitom to přesně opisuji i to přesně mačkám koupil jsem to včera.Nechce mě to pustit dovnitř.Jaktože to nejde?co ted...

Nic to nestahuje

Upraveno uživatelem ps4ps4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

výsledky :

zprovozněno

Hra stažena digi kodem z amazon bez nutnosti koupě "karty a bez dalších poplatků jako je upsání se nějakému plusku či nákupu nějaké dobíjecí karty,která navíc vyprší..Tedy LZE prokazatelně nakupovat o 500 levněji jenom se musí uvést LŽIVĚ adresa v USA.A to bylo předmětem této stránky!

- internet v PS4 se stále odpojuje zatímco v PC práce na 2.minuty tady na 2 hodiny.

Poděkování za spolupráci:

Rustli

duffy

někdoa

onefootman

rhinos souhlasím

Ohledně Kjulera vložil sice videoukázku ale zapoměl ,že ta ukazuje právě REGISTRACI na PS+s předplatným ,které má tento příspěvek za CÍL se vyhnout aby s neplatili žádné poplatky ani za : kartu nabíjecí,ani za měsíční předplatné,aby se platilo u her o 500kč méně.Tato svatá trojice je tedy možná a tímto prokázána.

Upraveno uživatelem ps4ps4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A když jsi na tom PS storu (to je ta tvoje "taška"), vidíš tam ceny her v CZK nebo $?

Ohledně tohoto se nám stalo a přišel soused,který to také viděl,že po restartování PS4 se objevila další registrace,kterou ,ale nikdo nedělal najednou jsou na PS4 registrace 2.

Zajímavé,že tam byla jednom jedna a to při několika restartování.

Upraveno uživatelem ps4ps4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Neblázni tekken90 a přečti se TO dříve než něco vychrstneš na net.Například kjuler ukazuje jak se upsat plusku a také řada dalších uvádí,že je nutné "kupovat nějaké dobíjecí karty tedy většina lidí vůbec neví,že to NENÍ NUTNÉ.

mikas_czemikas_cze zase uvádí "že Amazon tam k digitální verzi hry ještě účtuje daň cca. $5..což tedy po mě nechtěli nebo jsem se s tím nesetkal ,ale věřím,že se mu to stalo.

Samozřejmě pro prodavače,kteří se na nakupujících přiživují což budeš asi ty takový postup doporučují jinak budou bez práce.

Normálně lze všude VISA platit a trvá to pár sekund na PS4 je to neuvěřitelně obtěžující proces,navíc v PC akorát klikneš na download a hotovo.

Nemluvě o tom,že jsi tedy tekken90 DOST drzý,dle tvého příspěvku což bude tím,že jsi jenom prodavač.

user-offline.png

Upraveno uživatelem ps4ps4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jen dodam proc ty ceny jsou vyzsi nez na US storu, je to tim ze cena je stejna jak v dolarech, ale pro evropu (krome Ruska, kde jsou hry razantne levnejsi) je dane za cenou €. takze v americe kde je hra za 60$(1200kc) tak v evrope je 60€ (1700kc) tuto "strategi" ma i steam. Duvod presne nevim. Steamu se to odpousti diky brutalnim slevam, ktere tam casto jsou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu