Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[XONE] Cenové akce - všechny sem!


hackys

Recommended Posts

Podle mě to byl výborný marketingový tah :) .. poslední 3 strany se tu neřeší nic jiného, než XOne za 6,5k :)

no nevim, za tych ich sucasnych 8500 to od nich nik neobjedna a aj za tych 6500 to nik nechcel, pretoze im nik tuna neveril, ja som to risklo:) uvidíme:) uz za par hodin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kruta, obecne to plati.. proto musíš pristupovat k takémuto obchodu s predsudkami, keby to vyslo super, kdeže to nevyslo, tak to stalo len ten obchod platbu za messengera :D keby som to chcel moc hrotit, mohlo som to prebrat, druhy kus bol pre kamosa, advokáta, ten by sa s nimi asi vysporiadal.. ale pre posahany xbone, nevim, zbytocne:) kazdopadne, aspoň to posluzi jako referencia na ten shop tady na foru:) pre istotu tu hodim este link na ten shop, kde niekto bude prechadzat toto vlakno: http://www.expert-eshop.cz/kategorie/elektro-oddeleni/pocitace-a-kancelar/herni-konzoly/microsoft/microsoft-xbox-one-500gb/ - posali x360

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo tyhle akce znám:D.Na Alze píšou dokonce skladem už 10 dní a nemají je!!!Tenhle alespoň slibuje do 24hodin,ale myslím že to bude déle.Já sem se už nasral a koupil v týdnu normálně bez hry Xone 1Tb ze 10490,- a bylo to.A v Alze ho taky nemají.

nevím proč ty obchody takhle blbnou lidi.

Upraveno uživatelem Attila
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo tyhle akce znám:D.Na Alze píšou dokonce skladem už 10 dní a nemají je!!!Tenhle alespoň slibuje do 24hodin,ale myslím že to bude déle.Já sem se už nasral a koupil v týdnu normálně bez hry Xone 1Tb ze 10490,- a bylo to.A v Alze ho taky nemají.

nevím proč ty obchody takhle blbnou lidi.

Kupil som tu verziu s forzou...na youtube su videa ako startuje...bude to luxus...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo tyhle akce znám:D.Na Alze píšou dokonce skladem už 10 dní a nemají je!!!Tenhle alespoň slibuje do 24hodin,ale myslím že to bude déle.Já sem se už nasral a koupil v týdnu normálně bez hry Xone 1Tb ze 10490,- a bylo to.A v Alze ho taky nemají.

nevím proč ty obchody takhle blbnou lidi.

Nevím jak ty, ale mě neblbnou, včera jsem si objednal v Xzone edici s Forzou 6 a 1T diskem a za 9900kč a dnes jsme si ji normálně vyzvedl osobně v Brně, takže je skladem mají.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal sem to před dvěma dny,a zjišťoval asi před třemi.Tak už to konečnš začali prodávat,když sem se o to zajímal,tak prostě kecali.Čekali na 12.11.Ale třeba taková alza tyhle edice nabízela už snad od 2.11 stím,že zboží bude druhý den,a nic.A to psali "SKLADEM".Měl sem to tam objednaný týden,a nakonec sem koupil jinde Xone bez hry..Ale měl sem ho hned:tick:A Tomb Raider sem si odehrál na X360

Precti si dve stranky nazpatek, tak tam to popisuju jak alza stale nabizela neco co vubec nemela

Upraveno uživatelem Attila
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal sem to před dvěma dny,a zjišťoval asi před třemi.Tak už to konečnš začali prodávat,když sem se o to zajímal,tak prostě kecali.Čekali na 12.11.Ale třeba taková alza tyhle edice nabízela už snad od 2.11 stím,že zboží bude druhý den,a nic.A to psali "SKLADEM".Měl sem to tam objednaný týden,a nakonec sem koupil jinde Xone bez hry..Ale měl sem ho hned:tick:A Tomb Raider sem si odehrál na X360

Precti si dve stranky nazpatek, tak tam to popisuju jak alza stale nabizela neco co vubec nemela

co se týče Alzy, tak s tebou souhlasim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu