Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[XONE] Cenové akce - všechny sem!


hackys

Recommended Posts

Rád bych koupil Tetris ale na CZ marketu to stáhli a odjinud mi to háže chybu že to nejde koupit jde to nějak vochcat jako to šlo na x360?

podla mna to behom tyzdna doplnia do xbox one ponuky...max bol vcera na us a dnes je na ceskom, pokial tetris je na nejakom markete tak s najväčšou pravdepodobnosťou behom tyzdna bude aj na ceskom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podla mna to behom tyzdna doplnia do xbox one ponuky...max bol vcera na us a dnes je na ceskom, pokial tetris je na nejakom markete tak s najväčšou pravdepodobnosťou behom tyzdna bude aj na ceskom.

No on tam byl asi půl roku a ted mám náladu si to koupit a neni tam :D tak uvidíme no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád bych koupil Tetris ale na CZ marketu to stáhli a odjinud mi to háže chybu že to nejde koupit jde to nějak vochcat jako to šlo na x360?

Teď jsem ho koupil z UK marketu, změnil jsem region, přidal platební kartu, napsal svoji adresu a na webu našel UK postcode. Najel jsem na Tetris a normálně zaplatil :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem ho koupil z UK marketu, změnil jsem region, přidal platební kartu, napsal svoji adresu a na webu našel UK postcode. Najel jsem na Tetris a normálně zaplatil :).

No takhle to dělám od roku 2005 kdy jsem měl xbox360 OVŠEM tentokrát to nejde vždy to hodí chybovou hlášku tak nevim čim to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takhle to dělám od roku 2005 kdy jsem měl xbox360 OVŠEM tentokrát to nejde vždy to hodí chybovou hlášku tak nevim čim to je.

Ja som kupoval cez US región, ale včera mi to tiež nešlo, musel som zmeniť na CZ, pridať kartu s CZ adresou a už to išlo.. Netuším prečo to cez US nechcelo zobrať, takisto mi to vyhadzovalo chybnu hlášku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni.

Velice bych uvítal Vaši pomoc. Píši bakalářskou práci, která je úzce spjatá s hraním videoher. K jejímu dokončení bych potřeboval a ocenil odpovědi v dotazníku, který jsem vytvořil. Doufám, že to nebudete považovat za spam a věnujete mi 2 minuty Vašeho cenného času.

Dotazník dostupný zde: http://www.survio.com/survey/d/M3O8R9O5H5L3S8G9B

Děkuji všem za ochotu a přeji hezký den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni.

Velice bych uvítal Vaši pomoc. Píši bakalářskou práci, která je úzce spjatá s hraním videoher. K jejímu dokončení bych potřeboval a ocenil odpovědi v dotazníku, který jsem vytvořil. Doufám, že to nebudete považovat za spam a věnujete mi 2 minuty Vašeho cenného času.

Dotazník dostupný zde: http://www.survio.com/survey/d/M3O8R9O5H5L3S8G9B

Děkuji všem za ochotu a přeji hezký den.

Tak to je cenová akce jak víno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska byl chvilku bundle přímo v obchodě Microsoft. Jednalo se o Mortal Kombat + Gamepad za 89 Kč, jednalo se samozřejmě o chybu, ale někteří ji stihli využít a jsem zvědav, zda tento balíček opravdu obdrží, nebo jim Microsoft pošle písemnou omluvu.

MS samozrejme objednavku "pouze" zrusil bez jakekoliv informace, nebo upozorneni. Skoda, no :-)

BTW: kde se tak casto meni nabidka slev? V Deals with Gold mam od utery do utery jednu a tu samou nabidku a nic vic. "Slevy a specialni nabidky" me pro zmenu odkazujou do Deals nebo Games with Golds.

Upraveno uživatelem Anyndur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MS samozrejme objednavku "pouze" zrusil bez jakekoliv informace, nebo upozorneni. Skoda, no :-)

BTW: kde se tak casto meni nabidka slev? V Deals with Gold mam od utery do utery jednu a tu samou nabidku a nic vic. "Slevy a specialni nabidky" me pro zmenu odkazujou do Deals nebo Games with Golds.

Právě mi přišel e-mail od MS že odeslali balíček :D a za 1599kč to tam pořád je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle čeho usuzuješ, že NHL 15 je v EA Access? Já myslím, že tam je jen na vyzkoušení, a to po omezenou dobu, viz http://www.ea.com/eaaccess/cs_CZ.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu