Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[XONE] Cenové akce - všechny sem!


hackys

Recommended Posts

Ale neni...jsou tam ruzny vyzvy a clovek se tam muze i vyradit,tak nepovidej technicke demo...Pokud beres speed run tak jasne,ale to by se dalo rict treba tak o dark souls 2 ktery bylo nejrychleji dohrany myslim za 30 minut a je to technicke demo?!Pravda je ze ta hra neni moc velika,ale za cca 150 kc si myslim proc ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

GTA 5 za 29,99EUR -> omezeno časově -> http://gk4.me/en/xbox-one/1979-grand-theft-auto-v-xbox-one.html?a_aid=4&utm_source=keyforsteam.de&utm_medium=referral&utm_campaign=keyforsteam

Jedná se o účet se hrou, tudíž není zaručena dlouhodobá funkčnost. Nákup jen na vlastní nebezpečí.

Upraveno uživatelem hackys
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ověřené kým?Máš osobní zkušenost?Nebo funguje např v US či UK hodnocení eshopu jako např.tady na Heuréce?Jinak ti co prodávají na Ebayi mají i nekolikset hodnocení a vše pozitiva čili 100 procent,ale stejnak mi na tom něco nesedí.Jako kde ty účty berou když je prodávaj za půlku a ještě na tom vydělávaj?Tudíž kupují tak za 10-40 procent ceny,kde z kama?Nerad bych dostal ban a přišel o můj účet na kterém mám přes 60000 gs za 8 let a za ty roky nakoupenného obsahu za desetitisíce .Pokud jim ty hodnocení zůstanou i za půl roku,asi to pak zkusím taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Your GK4 account is your account, we do not sell an account more than 1 time (one customer = one account). It means that you can go on it later on if you want to remove and reinstall the game on your console.

Do not share your account with friends/family.

Do not play with the GK4 account but with your primary and own account.

Tohle mi přijde trošku divné taky,prodají ti účet,ale říkají abys z něho nehrál a hrál ze svého vlastního primárního:!:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tolik teda k ověřenosti shopu:idea:BTW.. super přístup-jen ať se někdo klidně napálí,já to nebudu,když už hru mám že jo:D.Takže tak...

Příště teda radši odkaz na disky nebo kody.Účty s hrama za polovic si mimo jiné může každý zakoupit i v sekci xbox one-prodám a nemusí ani umět anglicky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle vlákno jsem založil já, můžu tak dávat jakékoliv akce. Navíc ne všechny accounty jsou špatné. Navíc tu dávám jen odkaz, tudíž i tom informuji. Nepíšu tu ať si to někdo kupuje. Vložil jsem tu už tolik akcí, které nikdo ani nevyužil. Na začátku se můžeš dočíst, že píší, ať tu dávají veškeré akce, nepsal jsem nic jen o diskových hrách apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle vlákno jsem založil já, můžu tak dávat jakékoliv akce. Navíc ne všechny accounty jsou špatné. Navíc tu dávám jen odkaz, tudíž i tom informuji. Nepíšu tu ať si to někdo kupuje. Vložil jsem tu už tolik akcí, které nikdo ani nevyužil. Na začátku se můžeš dočíst, že píší, ať tu dávají veškeré akce, nepsal jsem nic jen o diskových hrách apod.

Jasně tím že sem dáš odkaz na neověřený prodej účtů s hrama,nenabádáš lidi ať si ho koupí,jen je informuješ že existují:D.Jo a jak přesně víš ze ty akce co sem vložils,nikdo nevyužil?Já myslel že by asi bylo lepší nemást ostatní akcema o kterých víš prd.Nějak totiž tuším že jsi jen viděl nízkou cenu u GTA a že je to účet jsi si ani nepřečetl...A že je lepší dávat sem akce na disky nebo kody,kde je možnost napálení někoho tady z fora přece jen menší,než na noname shopu s účtama...Ale je to tvoje vlákno,tak si sem vlastně můžeš dávat co chceš ty vlastníku vlákna:D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu